Ana sayfa GÜNDEM Gelin Kız Türban Tasarımları tam not aldı

Gelin Kız Türban Tasarımları tam not aldı

1051
0

Polatlı’da bir ilk; Türban tasarımları görücüye çıktı

Gelin Kız Türban Tasarım Salonu açılış ve tanıtım lansman defilesi geçtiğimiz akşam Şale Otel’de yoğun katılımla gerçekleştirildi.

İlçemizde kısa süre önce faaliyetlerine başlayan Gelin Kız Türban Tasarım Salonu, gerçekleştirdiği birbirinden özel tasarım türban defilesiyle büyük beğeni topladı.  Gelin Kız Türban Tasarım Salonu açılış ve tanıtım lansman defilesi, özellikle Polatlılı hanımlardan büyük ilgi gördü. Gelin Kız Türban Tasarım Salonu sahibi Zehra Yıldız’ın açılış konuşması ile başlayan program Zeybek gösterisi ve meydan kız görsün oyunu ile devam etti. Daha sonra birbirinden özel tasarım türbanlar katılımcıların beğenisine sunuldu. Düzenlenen programa; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın eşi Şaduman Yıldızkaya, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, STK ve Siyasi Partilerden temsilciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yıldız: “Polatlı’da türban tasarım adına özel hiçbir şey yoktu”

İlçemiz Sivrihisar Caddesinde faaliyet gösteren Gelin Kız Türban Tasarım Salonunun sahibi ve aynı zamanda tasarımcısı Zehra Yıldız, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu özel günümde yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yola çıkarken bayan olduğum için çok fazla kaygım vardı. Bu gün o kadar mutluyum ki, bir gün bunu yaşayacağım aklımın ucundan geçmezdi. Güzel işler başardığımızı düşünüyorum. Biz bu işe 2011 yılında eşarpçı olarak başladık. Kişisel merakımdan ötürü zamanla türban tasarım ve aksesuara yöneldim. Bu Polatlı’da bir eksikti, olmayan bir sektöre atıldık. Tesettüre, turban tasarım adına özel hiçbir şey yoktu. Güzel işler başardığımızı düşünüyorum. Güzel yerlere gelmek istiyoruz. Türban tasarım konusunda eşsiz işler yapmak istiyoruz. Bu yolda yanımda olan aileme, asistanım Ezgi hanıma, Kız kardeşim Sahra’ya, Makyözüm Hediye’ye çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu geceye katkılarından dolayı, Bahar Gelinliğe, Eylül Fotoğrafçılığa, Şale Otel’e, Samsat Çiğköfte İşletmecisi Selahattin Bey’e ve gecemizde bizleri yalnız bırakmayan siz değerli konuklarımıza çok teşekkür ediyoruz.”