Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya, Yeni Aile Yaşam Merkezi’nin Müjdesini Verdi

Başkan Yıldızkaya, Yeni Aile Yaşam Merkezi’nin Müjdesini Verdi

683
0
PAYLAŞ

Başkan Yıldızkaya Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda Ailelerle Buluştu

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; 2014 yılından bu yana Polatlı’da bir Kültür – Sanat ve Sosyal Yaşam Merkezi haline gelen Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda eğitim alan öğrenciler ve aileleri ile buluştu.

Polatlı Belediye Tiyatrosu tarafından düzenlenen Karagöz Hacivat, Kukla ve animasyon gösterilerini seyreden çocukları ziyaret eden Başkan Yıldızkaya; ziyaretin ardından Kaşgarlı Mahmut Konağı’nı beş yıldır kendi yuvaları gibi sahiplenerek bir sanat merkezi haline getiren ailelerle bir araya geldi. Başkan Yıldızkaya Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda toplanan yüzlerce çocuk ve aile tarafından coşkuyla karşılandı.

“Bu Güzel Aile Ortamında Aranızda Olmaktan Çok Mutluyum”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel YıIdızkaya Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda gerçekleştirdiği konuşmada; “Bu güzel aile ortamında aranızda olmaktan çok büyük mutluluk duydum. Kaşgarlı Mahmut Konağı’nı sahiplendiğiniz ve evlatlarınızla beraber şenlendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Burası daha önce bir düğün salonu olarak kullanılıyordu. Sizlerin de desteği ile konağımızı bir Kültür – Sanat yuvası haline getirdik.” İfadelerine yer verdi.

“Sosyal Belediyecilikte Dolu Dolu Bir Beş Yılı Geride Bıraktık”

Sosyal Belediyecilik anlamında dolu dolu bir beş yılı geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Yıldızkaya konuşmasının devamında; “2014 yılından bu yana bu güzel şehre hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Pek çok projeye birlikte imza attık. Bizler belediyeciliği yalnızca bunlardan ibaret görmüyoruz; şehir kalabalığında en çok ihtiyacımız olan şey sosyalleşmek ve en büyük varlıklarımız olan çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakmak. Geçtiğimiz beş yılı Sosyal Belediyecilik anlamında dolu dolu yaşadığımıza inanıyorum. Kültür Müdürlüğü bünyemizde farklı dallarda kurslara ve etkinliklere imza attık.” Cümlelerine yer verdi.

Başkan Yıldızkaya Yeni Aile Yaşam Merkezi’nin Müjdesini Verdi

Yeni bir Aile Yaşam Merkezi’nin müjdesini veren Başkan Yıldızkaya; “Allah nasip ederse önümüzdeki dönemde yapacağımız Aile Yaşam Merkezi ile bu sayıyı arttıracağız. Çok daha kapsamlı bir sosyal merkez düşünüyoruz. İnşallah; sizler talep ettiğiniz müddetçe biz de sizlere ve Polatlımıza elimizden gelen hizmeti, gayreti ve çalışmayı göstereceğiz. Çocuklarınız bize emanet; evlatlarımızı sizler kadar kolluyor, gözetiyor bağrımıza basıyoruz.” Şeklinde konuştu.