Ana sayfa GÜNDEM Kaymakam Tunçer, 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı

Kaymakam Tunçer, 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı

173
0
PAYLAŞ

Kaymakam Tunçer, gazeteciler gününde yerel basınla buluştu

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 10 Ocak İdareciler günü dolayısıyla kahvaltı organizasyonu düzenleyerek yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, ilçede faaliyet gösteren gazetecilerle düzenlediği kahvaltı programında 10 Ocak’a özel bir araya geldi. Kaymakam Tunçer, İstiklal Gazetesi, Ayrıntı Gazetesi, Duatepe Gazetesi, Meydan Gazetesi, Polatlı Postası gazetesi sahipleri ve çalışanları ile kahvaltıda buluştu. Kaymakam Tunçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 10 Ocak İdareciler gününü kutladı.

“Polatlı için elimizden ne geldiyse hep beraber yapıyoruz”

Kaymakam Tunçer, programda yaptığı konuşmada; “Sizlere teşekkür ediyoruz çok güzel çalışmalarımız oldu. Polatlı bizim İlçemiz hepimizin İlçesi. Geldiğimiz günden beri de uyum içerisinde karşılıklı bir sevgi saygı ortamı içerisinde en güzel şekilde Polatlı için elimizden ne geldiyse hep beraber yapıyoruz. Bunda da tabi basınımızın mahalli basınımızın iyi bir rolü var. Çünkü her zaman idareli olsun diğer kamu kuruluşları olsun hep uyumlu bir çalışma sergiliyor. Elinden geldiğince destek çıkıyor. Bugüne kadar ben dediğim gibi 4 buçuk yılı aşkın bir süredir Polatlıdayım.  Hiç bir uyumsuzluk görmedim. Özellikle bu konuda tüm basın mensuplarını huzurlarınızda bir kez daha gazete sahipleriyle beraber teşekkür ediyorum. Önemli olan Polatlı. Polatlı’nın en güzel şekilde hizmet edebilmek burada hep birlikte olmak iş birliği içerisinde olmak koordinasyon içerisinde olmak çok güzel bir şey. Ben tekrar dediğim gibi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.”dedi. Sonrasında gazeteciler de Kaymakam Tunçer’in idareciler gününü kutladı.