Ana sayfa GÜNDEM Demircan, Şentepe’yi güzelleştirmek için aday

Demircan, Şentepe’yi güzelleştirmek için aday

854
0

Muhtar Adayı Demircan, Mahalle Sakinleri ile buluştu

Şentepe Mahallesi Muhtar Adayı Yüksel Demircan, Pazar günü Nazar Düğün Salonunda yoğun katılımla aday tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

31 Mart Mahalli İdare seçimleri yaklaşırken, Mahalle Muhtarlıklarına adaylar da kendilerini tanıtmaya başladı. Şentepe Mahallesi Muhtar Adayı Yüksel Demircan, önceki gün Nazar Düğün Salonunda geniş katılımlı bir toplantı düzenleyerek adaylığını ilan etti, azalarını tanıttı. Toplantıda mahalleye ilişkin projelerini de bir bir açıklayan Demircan; “Mahallemizi geliştirmek, güzelleştirmek ve çağa ayak uydurmak adına adayız” dedi.

“Çalışmalarımıza uzun zaman önce başladık”

Demircan ayrıca; “Polatlı’yı Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı yapan, güzelleştiren, çalışan, değer katan Şentepe mahallemizin sakinleri hepiniz adaylık tanıtım toplantımıza hoş geldiniz. Bilindiği gibi 31 Mart mahalli idareler seçimi ülkemiz ve milletimiz için tarihi öneme haiz bir seçimdir. İttifaklarla bu zaman kadar yapılmış seçimlerden çok farklı bir yapıya sahiptir. Kutuplaşmanın olmadığı, barışın ve kardeşliğin, uzlaşı kültürünün hakim olduğu bir seçimdir. Bu uzlaşı kültürünün bir getirisi olarak ittifaklar yaparak bir araya geldiler. Bizler de bu anlayış ile yola çıktık. Çalışmalarımıza uzun zaman önce başladık ve şimdi çalışmalarımızı olgunlaştırıp sizlerin huzuruna kendimizi, projelerimizi anlatmak için çıktık.”diye konuştu. Demircan’ın aza listesinde yer alan isimler ise şöyle; İsa Koyuncu, İsmail Çetin, Tevfik Özçelik, Mustafa Arslan, Ali Rıza Uzuntaş, Samet Bağır.