Ana sayfa GÜNDEM Polatlılı sporcular il seçmesinde derece aldı

Polatlılı sporcular il seçmesinde derece aldı

138
0
PAYLAŞ

Polatlı Taekwondo Spor Kulübü sporcuları il seçmesinde derece aldı

Polatlı Taekwondo Spor Kulübü sporcularından 10 kişi ile 17-21 Aralık tarihleri arasında yapılan Öğretim yılı yıldızlar Ankara il seçmesi müsabakasına katılım sağladı.

17-21 Aralık tarihleri arasında yapılan Öğretim yılı yıldızlar Ankara il seçmesi müsabakasına Polatlı Taekwondo Spor Kulübü sporcularından 10 kişi katılım sağlandı. İsmet Iraz kapalı spor salonunda yapılan müsabakalar geç saatlere kadar devam etti. Katılımın çok yoğun olduğu müsabakada Polatlı Taekwondo Spor Kulübü sporcuları yeni tecrübeler edindi. Sporculardan çoğu turnuvaya ilk kez katılım sağlamasına rağmen güzel maçlar çıkararak turnuvaya erken veda ettiler. Sporculardan  37 kg’da İkranur Özdağ 2. Gümüş madalya, +65 kg’da Tunç Güngör 2 . Gümüş madalya ve 41 kg’da Burcu Ünalan 3. Bronz madalya alarak 1-3 Mart tarihleri arasında yapılacak olan grup elemesi müsabakasına gitmeye hak kazandı.
Taşar: “2018 senesinin son turnuvasında madalya ile kapatmaktan dolayı mutluyuz”

Kulüp Başkanı İzzet Taşar, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Sporcularımı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Henüz ilk kez katılım yapan sporcularımız yeni tecrübeler edindi. Madalya kazanan sporcularımız ise çalışmalarımızın karşılığını aldı. 2018 senesinin son turnuvasında madalya ile kapatmaktan dolayı mutluyuz. Çalışmalarımız son hız devam ediyor. 2019 senesine ayrı bir hazırlık yaptık. Allahın izniyle sporcularımızla daha sert adımlarla geleceğiz. Bizden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkürlerimizi sunarız.”dedi.
Altıntaş: Türkiye şampiyonasına gitmek istiyoruz

Kulüp Antrenörü Serkan Altıntaş ise yaptığı açıklamada; “Bu turnuvadan da madalya ile dönmeyi başardık. Önümüzde grup elemeleri müsabakası var. Şu anda elemelere hazırlanıyoruz. Elemeleri de madalya ile geçip Türkiye şampiyonasına gitmek istiyoruz. Bunu başarabiliriz inanıyoruz. 2018 bizim için iyi geçti. Güzel başarılar aldık şimdi 2019 da başarılarımızı ikiye katlamak ve milli takımda bulunmak istiyoruz. Bizden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkürlerimizi sunarız.”şeklinde konuştu.