Ana sayfa GÜNDEM Elit Mühendislik Warmhaus Polatlı Mağazası Açıldı!

Elit Mühendislik Warmhaus Polatlı Mağazası Açıldı!

994
0

Warmhaus Polatlı Mağazası Akkaya ve Kocaoğlu ortaklığı ile açıldı

Isıtma alanındaki üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük beş firması arasında yer alan Warmhaus Polatlı Mağazası Elit Mühendislik, Mustafa Akkaya ve Levent Kocaoğlu ortaklığıyla açıldı.

İlçemiz tanınmış iş adamlarından Mustafa Akkaya ve Levent Kocaoğlu ortaklığı ile Elit Mühendislik Warmhaus Polatlı Mağazası dün görkemli bir törenle kapılarını açtı. Isıtma alanındaki tecrübe ve teknik bilgisini kombi alanına da aktaran ve kullanıcılarına kaliteden ödün vermeden tasarruflu ısınma imkânı sunan Warmhaus ürünleri, şimdi Elit Mühendislik güvencesiyle Polatlı halkıyla buluşacak.

Açılışa katılım yoğun oldu

Warmhaus Elit Mühendislik, Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No: 104/B adresinde açıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılış törenine; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, önceki dönem Belediye Başkanı Yakup Çelik, önceki dönem Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Sami Çay, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Siyasi Partilerin Belediye Başkan Aday Adayları, iş adamları, firma yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesi, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından okunan dua ile katılımcılarca kesildi.

Yıldızkaya: “Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum”

Açılış töreninde konuşma yaparak Mustafa Akkaya ve Levent Kocaoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Az sonra hep beraber açılışını yapacağımız tesisimizin önce işletmeci kardeşlerimize; Levent Bey’e Mustafa Bey’e hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Sektörde Levent Bey’in tecrübesi ve birikimi malum, Mustafa Bey’in de heyecanı malum. İnşallah helal kazançlı, bereketli bir yıl geçirirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun.”cümlelerine yer verdi.

“İnşallah bu hareket daha da fazlalaşır, ticaretimiz gelişir, ekonomimiz gelişir”

Warmhaus Satış Müdürü Erol Porsemay ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle Belediye Başkanımıza ve mart ayında yapılacak seçimlerde diğer adaylara hoş geldiniz diyorum. Elit Mühendisliğin açılışı için buradayız. Levent Bey’in yaklaşık 25 yıllık tecrübesi, Mustafa Bey’in uzun yıllardan beri ticaretin içinde olması ve aynı zamanda bu iki önemli şahsiyetin birleşmesi ile oluşan bu açılışa geldiğinizden dolayı gururla hepinizi selamlıyorum. Umarım 2019 yılı hepimiz için hayırlı geçer, sizlerin de sağlıklı ve mutlu olmanızı dilerim. Elit Mühendisliğin Polatlı ilçesine vereceği katkıdan dolayı da teşekkür ve tebriklerimi sunarım.” Sonrasında konuşan Termikel Genel Müdürü Ahmet Kaya ise şunları söyledi: “Levent Bey’e de Mustafa Bey’e de bu mağazanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugünlerde mağaza açılışları yapılması, ticaretteki hareketlendirme tüm esnafımızın, tüccarımızın, sanayicimizin de moralini düzeltiyor. İnşallah bu hareket daha da fazlalaşır, ticaretimiz gelişir, ekonomimiz gelişir. Tekrardan Levent Bey’e de Mustafa Bey’e de hayırlı olsun diyorum.”