Ana sayfa GÜNDEM Milli Piyango biletinizi son güne bırakmayın…

Milli Piyango biletinizi son güne bırakmayın…

500
0

Polatlı’nın 30 yıllık şanslı bayisi; Menderes Yüksel

Polatlı’nın 30 yıllık şanslı bayisi Menderes Yüksel, bu yıl büyük ikramiyesi 70 milyon lira olarak belirlenen Yılbaşı Özel Çekilişi’nin biletlerinin satışa çıktığını ve vatandaşların bilet sıkıntısı çekmemesi için biletlerini ayın 20’sinden önce almaları gerektiğini söyledi. 

Menderes Yüksel, Polatlı’da yaklaşık 30 yıldır Ali İhsan Uğur Giyim yanında Milli Piyango Bayisi olarak hizmet veriyor. Geçtiğimiz yılbaşı çekilişinde 10 milyon TL (eski parayla 10 trilyon) veren şanslı bayi Menderes Yüksel, bunun yanında daha pek çok ikramiye verdiğini belirterek bu yıl büyük ikramiyenin 70 milyon lira olduğunu hatırlattı. Yüksel, bu yılki çekilişte de tüm Polatlılılara şans dilediğini ifade etti.

30 yıldır Polatlılılara umut dağıtıyor

Sadece yılbaşlarında değil yılın her zamanında bayilik hizmetini sürdüren Menderes Yüksel, gazetemize yaptığı açıklamada; “Ben Polatlı’nın 30 yıllık Milli Piyango Bayisiyim. Bu yıl yılbaşı büyük ikramiyesi bildiğiniz gibi 70 milyon lira. Hemşerilerimize, ayın 20’sinden sonra bilet bulmakta sıkıntı yaşayacaklarından biletlerini erkenden almalarını tavsiye ediyoruz. Yerimiz Ankara Caddesi Ali İhsan Uğur Giyim yanıdır. Bugüne kadar kazı kazanda 20 bin lira, 10 bin lira, 5 bin lira verdim, milli piyangoda geçen yılbaşında 10 Milyon lira verdim. Polatlı’nın en şanslı ve ünlü bayisiyiz. Vatandaşlarımız korsan biletlerden korunmak için de öncelikle satıcıya baksınlar. Ben 30 yıldır buradayım ve bu işi yapıyorum. Herkesi bekleriz, herkese bol şanslar diliyoruz.”şeklinde konuştu.