Ana sayfa GÜNDEM Ünver, Müteahhitler Derneği Başkanlığa Aday

Ünver, Müteahhitler Derneği Başkanlığa Aday

246
0
PAYLAŞ

Ünver, adaylığını açıkladı

Polatlı İnşaat Müteahhitler Derneği (PİMDER) seçime gidiyor. Dernek Başkanlığı için ilk aday Cengiz Ünver oldu.

Polatlı’da 15 yılı aşkın süredir sektörün içinde olan İnşaatçı Müteahhit Cengiz Ünver dün gazetemizi ziyaret ederek, 22 Aralık’ta yapılacak olan Polatlı İnşaat Müteahhitler Derneği kongresi için başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Ünver; “Hizmet etmek odaklı görev bilinciyle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi. Polatlı İnşaat Müteahhitler Derneği Olağan genel kurulu 22 Aralık cumartesi günü yapılacak.

“Bu bayrağı daha ilerilere taşıyacağız”

Ünver’in konuya ilişkin açıklaması şöyle; ” Ünver “Çok değerli hemşerilerim, çok saygıdeğer meslektaşlarım, 22 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan İnşaat Müteahhitler Derneği Başkanlığı seçiminde dernek başkanlığı için aday oldum. Derneğimizi bu güne kadar getirmiş olan Dernek başkanlığı ve yönetiminde bulunmuş ve hizmet etmiş bütün arkadaşlarımıza tebrik ve teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu bir bayrak yarışıdır ve arkadaşlarımız bayrağı başarı ile buraya kadar getirmişlerdir. Yöneticilik ve idarecilik adına şahsımın bilgi birikimi ve tecrübelerimi de katarak, Bu bayrağı daha ilerilere taşımak sorumluluk alarak hizmette bulunmak için bu göreve talip oldum.”

“Hizmette bulunmak için bu göreve talip oldum”

“Bu göreve talip olurken Derneğin bir STK olduğu bilinci içinde siyasetten tamamen uzak Tüm meslektaşlarımız ile Birlik ve beraberlik içinde ve güçlü, bilgili, aktif ve dinamik bir yönetim ile birlikte meslektaşlarımızın sorunları ile hemhal olmak. Meslektaşlarımız arasındaki birlikteliği ve kardeşliği daha da pekiştirmek, Mesleki ve sektörel sorunlara her kademede çözüm aramak, teknolojik gelişmeleri takip ederek meslektaşlarımıza bilgilendirmeler yapmak, mesleğimizin gerek duyacağı gelişim ve ihtiyaçları takip etmek ve araştırmacı bir yapı ile bu gereksinimleri sağlamaya çalışmak en öncelikli hedeflerimiz olacaktır. Derneğimizin vizyonunu ve misyonunu daha da geliştirerek Polatlımız içinde saygın girişimci, daha aktif ve dinamik bir STK konumuna getirmek hedeflerimizden olacaktır. Ayrıca demeğimizin diğer STK’lar,Kurum ve kuruluşlar ile var olan birliktelik ve İşbirliğini daha da aktifleştirerek daha ileri düzeylere getirmek önceliklerimizden olacaktır. Bu sebeple oluşturacağımız yönetimimize 22 Aralık 2018 tarihinde yapılacak seçimde destek ve teveccüh göstermenizi ve bize hizmet etme fırsatını vermenizi siz çok değerli meslektaşlarımızdan arz ve rica ederim.”