Ana sayfa GÜNDEM Aymaz, Türkiye Ziraat kupasında

Aymaz, Türkiye Ziraat kupasında

162
0
PAYLAŞ

İlçemiz spor dünyasının deneyimli ismi, Saha Komiseri Adem Aymaz, 18 aralık salı günü Ankaragücü ile Bodrum Belediyesi Spor arasında oynanacak Türkiye Ziraat kupası 5 inci İkinci tur müsabakasında  saha komiseri olarak görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Polatlı’nın Duayen Spor adamı ve Federasyon Temsilcilerinden Adem Aymaz’ı, bu gün Süper Lig temsilcisi Ankaragücü ile Bodrum Belediyesi Spor arasında oynanacak Türkiye Ziraat kupası 5 inci İkinci tur müsabakasında  saha komiseri olarak görevlendirdi. Maç, Ankara  Ostim stadında  saat 13 45 de oynanacak. Bodrum’da daha önce oynanan müsabakada Bodrum spor : 4  Ankara gücü : 2 olarak bitmişti.

Aymaz, yaklaşık 40 yıldır spora hizmet veriyor. Türkiye Futbol Federasyonun Saha Komiserleri Derneği Ankara Şube üyesi olan Adem Aymaz Polatlı’yı 14 yıldır verilen tüm görevlerde başarılı bir şekilde temsil ediyor. İstiklal Gazetesi olarak Polatlı’mızın adını temsil eden Adem Aymaz’ı kutluyor, kendisine bu maçta ve bundan sonrada verilecek görevlerde de başarılar diliyoruz.