Ana sayfa GÜNDEM Bu maç bizim için Büyük Final..

Bu maç bizim için Büyük Final..

479
0
PAYLAŞ

“Polatlılı sporseverler ligde Lider Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’u  yenmek için kenetlendi”

Bu yıl Bölgesel Amatör lige son derece iddialı başlayan ilk maçını deplasmanda DSİ.Spor maçını  3-0 kazanıp lider olarak 1.haftayı tamamlayan 1926 Polatlı Belediyespor, sonraki 6 haftada büyük şok yaşadı. 6 hafta süren sadece 2 beraberlikle sonuçlanan toplam 5 puanlık kazançla sona eren kabus, 8.haftadan itibaren sona erdi. Ligin 8.haftasından sonra oynadığı tüm maçların içerde ve dışarıda kazanan 7.haftada ligte 12.sıraya kadar gerileyen ekibimiz 4 haftada topladığı  12 altın puanla ligte toplam 17 puanla 6.sıraya kadar yükseldi.

1926 Polatlı Belediyespor taraftarı 11 maçtır takımına sahip çıktı. Özellikle ikinci haftadan itibaren 7.hafta sonuna kadar yaşanan tüm olumsuzluklarda gemiyi terk etmedi ve  karda kışta yağmurda deplasmanda Polatlı’da yaptığı tezahüratlarla takımlarını 990 dakika boyunca desteklediler. Bu hafta ligin 12. haftası ve ilk yarısı sona eriyor. 1926 Polatlı Belediyespor taraftarı artık bu maçıda kazanıp puanını 20’ye çıkararak lider  Kırıkkale Büyük Anadolu sporu puansız göndererek liderle arasında ki farkı en aza indirmeyi ve şampiyonlukta bende varım demeyi hedefliyor.

1926 Polatlı Belediyespor, Bölgesel Amatör Ligin 13.haftasında; Polatlı stadında ligde Lider Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’u  ağırlayacak. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen bu  karşılaşmada, 1926 Polatlı Belediyespor, Kırıkkale Büyük Anadolu Spor takımı ligte lider ve takım Ekibimiz bu maça mutlak galibiyet parolası ile sahaya çıkacak.Son 4 haftadır gerek deplasmanda  gerekse evinde oynadığı maçlarda topladığı 12 puanla tehlike bölgesinden çıkan 1926 Polatlı Belediyespor ligin ilk devresinin son maçında lider  Kırıkkale Büyük Anadolu sporu da Polatlı’dan puansız göndererek  beşinci galibiyetini  alıp  ligin ilk devresini 5’te 5 yaparak tamamlamak istiyor.

1926 Polatlı Belediyespor bu hafta pazar günü saat 14.00’da kendi evinde ile lider karşılaşacak. 1926 Polatlı Belediyespor 17 puan ile ligde 6.sırada yer alıyor, rakip takım Kırıkkale Büyük Anadolu Spor ise 27 puanla lig de lider durumda.  1926 Polatlı Belediyespor ; Son 4 haftadır sahada  sergilediği olağanüstü mücadele ve ortaya koyduğu üstün performans  ile  önce lig sonunculuğundan kurtuldu şimdi de ligin son maçında Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’u yenerek  şampiyonlukta ben de varım demeye hazırlanıyor.