Ana sayfa GÜNDEM Meşhur Şençam Köftecisi şimdi Polatlı’da!

Meşhur Şençam Köftecisi şimdi Polatlı’da!

855
0
PAYLAŞ

Meşhur Şençam Köftecisinin Polatlı şubesi açıldı!

Ankara’nın ünlü köftecisi Şençam, dün gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile Polatlı Şubesini açtı.

Başkent’in ünlü köftecisi Şençam, Ankara dışındaki ilk şubesini dün Polatlı’da Zafer mahallesi Turan Caddesi No: 49/2 adresinde açtı. Yoğun katılımla gerçekleşen açılış törenine; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Karakaya, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Başkan ve yönetimleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Çağın gereklerine ayak uyduran, modernizasyonu ve hijyeni ön planda tutan Şençam Köftecisi, birbirinden lezzetli menüsü ile artık Polatlı’da da hizmet verecek. Açılış töreninde ayrıca kilolarca köfte Polatlılılara ikram edildi.

Yıldızkaya: “İnşallah Polatlı’da da güzel işler yapacaktır”

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, açılışta yaptığı konuşmada; “Şençam Ankara’nın bilindik bir markası, inşallah Polatlı’da da güzel işler yapacaktır diye düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Cenab-ı Allah bol bereketli helal kazançlar nasip etsin.”dedi. Daha sonra açılış kurdelesi dualarla kesildi. Açılış töreninde ayrıca kilolarca köfte Polatlılılara ikram edildi.

Şençam’ın 13’üncü şubesi Polatlı’da

Şençam Köftecisi Polatlı Şubesi İşletmecisi Özgür Sapancı, açılış töreninde gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şençam’ın burası 13’üncü şubesi. Şençam bildiğiniz gibi Ankara genelinde vatandaşların oldukça beğendiği bir marka. Böyle güzel bir markayı Polatlı halkına sunmak istedik. Ayrıca Polatlı Büyükkayalar Beştepe Gross AVM’nin üçüncü katına da 1200 metrekare çocuk oyun parkı kuracağız. Gelip baktığımızda burada böyle bir ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Bunun üzerine harekete geçtik ve tamam Polatlı halkına hizmet amaçlı burayı açıyoruz. Katılan herkese ve şimdiden tüm Polatlı halkına çok teşekkür ederiz.”

Kuruşa: “Ankara’nın batıya açılan penceresi Polatlı’ya bir şube açmaktan çok mutluyuz”

Şençam Köftecisi Yönetim Kurulu Başkanı Hıfzı Kuruşa, açılış töreninde gazetemize yaptığı açıklamada Ankara dışında ilk şubeyi Polatlı’ya açtıklarını belirterek; “Ankara’nın batıya açılan penceresi Polatlı’ya bir şube açmaktan çok mutluyuz. Bugün dostlarımızla beraber hep birlikte bu açılışı gerçekleştireceğiz. Önemli olan yatırıma ve istihdama katkı sağlamak. Biz de elimizi taşın altına koyup burada böyle bir yatırıma girdik. İnşallah hayırlı ve bereketli olur. Biz 1971’den beri faaliyet gösteriyoruz. Ankara dışı diyebileceğimiz ilk şubemiz burası, inşallah hayırlı olur.”dedi.

Köfteden Kokoreç’e, Dönerden Pirzolaya…

Şençam’ın zengin menüsünde Meşhur Şençam Köfte, kokoreç, kilo ile köfte, Şençam’a özel Kosova Köfte, et-tavuk şiş, ızgaralar, kuzu pirzola, döner, midye dolma, kumpir ve daha birçok lezzet bulunuyor.

(Haberin videosunu www.polatliistiklal.com veya www.youtube.com “İstiklal Gazetesi” kanalından izleyebilirsiniz)