Ana sayfa GÜNDEM ASİLDER Polatlı, Dünya Şampiyonlarıyla buluştu

ASİLDER Polatlı, Dünya Şampiyonlarıyla buluştu

166
0
PAYLAŞ

ASİLDER, Dünya Şampiyonlarını buluşturdu

ASİLDER Polatlı Temsilciliği İzcileri, dünyaca ünlü sporcular ile “Hep Birlikte Spor’a Bağlan” etkinliğinde buluştu.

ASİLDER Polatlı Temsilciliği İzcileri, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonları ile buluştu. Ankara ASFA Ferda Koleji ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile “Hep Birlikte Spor’a Bağlan” projesi kapsamında düzenlenen “Spor Ahlakı ve Fanatizm” konulu panele katılan ASİLDER Polatlı Temsilciliği, bu tür etkinlikleri Polatlı’da da düzenlemeyi planladıklarını belirttiler.

Polatlı’da etkinlik düzenleyecekler

ASİLDER Polatlı Temsilciliği, ASFA Ferda Koleji’nin düzenlemiş olduğu bu etkinliğe öğrencilerle birlikte katıldı. Etkinliğe katılan Polatlılı öğrenciler etkinliğin çok yararlı geçtiğini ve memnun kaldıklarını söylediler. ASİLDER Polatlı Temsilciliği, Ankara’da ki öğrenciler açık bu tip etkinliklere katılacaklarını belirterek, ileriki günlerde Polatlı’da da benzeri etkinlikleri düzenleyeceklerini ifade ettiler. ASİLDER Polatlı Temsilciliği, Polatlı’dan öğrencileri etkinliğe katılımda ulaşımı sağlayan Polatlı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Hem duygulu hem de keyifli anlar yaşandı

ASİLDER Polatlı Temsilciliği Yetkilisi Mehmet Yıldırım, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ankara ASFA Ferda Koleji ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile Etimesgut Belediyemizin destekleriyle ‘’Spor’a Bağlan Projemiz’’ kapsamında ‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konulu Panelimiz çok başarılı ve etkili bir şekilde gönüllerde iz bıraktı. Panelistlerimiz Süper Sport Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, Güreş Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Taha Akgül, Taekwondo Olimpiyat İkincisi ve Dünya Şampiyonu Bahri Tanrıkulu, Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu Engin Terzi ve Atlı Okçuluk Dünya Şampiyonu Alperen Alkan ile gerçekleştirilen samimi sohbet esnasında hem duygulu hem de keyifli anlar yaşandı.”

‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ anlatıldı

“Konuklarımız, şampiyonluk serüvenlerini anlatırken başarıya giden yolun kolay olmadığını, bu uğurda çok çalışmak ve fedakârlıklarda bulunmak gerektiğini ifade ettiler. Hayatlarındaki bir çok zorluğa rağmen çalışma ve sabırlarının karşılığını aldıklarını ifade eden şampiyonlarımız; duruş ile birlikte çok çalışmanın işin anahtarı olduğunu ifade ettiler. Olimpiyat ve Dünya şampiyonlarının konuk olduğu programın görüntülerine ASFA Ferda Koleji Youtube sayfasından ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Programımıza teşrif eden Bürokratlarımız tarafından Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımıza takdim edilen plaket ve hediyelerin ardından aile fotoğrafı çekildi. Özellikle panelimize katılan çok sayıda öğrenci ve misafirimizin program sonrası Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımız ile fotoğraf çektirmek istemeleri ile bu programların tekrarlanması gerçeğini ortaya koydu. ‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konu başlığı altında ASFA Ferda Koleji tarafından organize edilen Panel, amacına uygun olarak sunulmuş, katılan tüm misafirler tarafından takdir toplamış ve olumlu izlenimler bırakmıştır.”