Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Vergi Rekortmenlerine PTO’dan Ödül

Polatlı Vergi Rekortmenlerine PTO’dan Ödül

758
0
PAYLAŞ

Ekonomiye Değer Katanlar Ödüllendirildi

2017 yılı vergi rekortmenleri sıralamasına giren şirket ve şahıs işletmelerine Polatlı Ticaret Odasınca ödül verildi. Bu yıl ayrıca 55 ve 50 yılını doldurmuş firmalar da ödüllendirildi.

2017 Ekonomiye Değer Katanlar Vergi Rekortmenleri 2. ödül töreni, geçtiğimiz akşam Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri Polatlı Ticaret Odası Restorantta yoğun katılımla gerçekleştirildi. PTO tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Vergi Rekortmenleri ödül töreninde, 2017 yılı vergi rekortmenleri sıralamasına giren şirket ve şahıs işletmelerine Polatlı Ticaret Odasınca ödül verildi. Bu yıl ayrıca ticarette 55 ve 50 yılı geride bırakan firmalar da ödüllendirildi. Ödül sahipleri ödüllerini, ilçe protokolünün elinden aldı.

“Elimizden geleni sonuna kadar uygulamaya çalışıyoruz”

Ödül Törenine; Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, PTO Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetimi, Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İŞKUR Polatlı Müdürü Ali Fuat Eren, Vergi Dairesi Müdürü Gültekin Erdoğmuş, PTO Üyeleri, finans kurumları müdürleri ve müdür yardımcıları ile işadamları katılım sağladı. Ödül töreninin açılış konuşmasını Başkan Sakarya yaptı. Sakarya, yaptığı konuşmada; “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ekonomiye değer katanlar vergi rekortmenleri ödül törenine hoş geldiniz şeref verdiniz. İnşallah bundan sonra geleneksel bir hale gelecek. Geçen yıl komitelerle yaptığımız ödül törenimizi bu yıl şirket ve şahıs olmak üzere ilk 10 sırada ödüllerini takdim edeceğiz. Aynı zamanda bu yıl bir farklılık daha yapalım dedik. Yarım asrı deviren ve geçen üyelerimize de ödüllerini takdim etmek istedik. Bu şekilde bir program düzenledik.  Görevi aldığımız günden beri odamızın görevleri olan üyelerimizin üretimi, sanayide ticaretin önünü açmak için Başkanımız Rıfat beyin gücünü arkamızda hissederek elimizden geleni sonuna kadar uygulamaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra da görev süremizde bu işi layığıyla yapacağız.”şeklinde konuştu.

“Ekonomimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum”

Ödül vermek üzere kürsüye gelen ilk isim Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer oldu. Tunçer, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek ödül alanları tebrik etti. Kaymakam Tunçer, kısa bir konuşma yaparak; “Öncelikle bu organizasyonu gerçekleştiren Polatlı Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyoruz. Vergi Rekortmenleri listesine giren bütün esnafımıza şirketlerimize yatırımcılarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Ne kadar çok vergi verilirse o kadar çok iş yapıldığını gösterir. Bu ülkemizin kalkınmasına olan katkıyı gösterir. İlçe Kaymakamlığı olarak ekonomimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Aynı zamanda 55.yılını dolduran Ali Şeren Bey’i de ayrıca tebrik ediyorum.”cümlelerine yer verdi. Tunçer, daha sonra ticarette 59 yılı geride bırakan Ali Şeren’e ödülünü verdi. Törende ayrıca Polatlı Ticaret Odasınca Kaymakam Tunçer ve Başkan Yıldızkaya’ya verdikleri desteklerden ötürü teşekkür edilerek günün anısına ödül takdimi yapıldı.

ÖDÜL ALAN İSİMLER:

55 Yılını Doldurmuş Firmalar

Şeren Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. – Ali Şeren

50 Yılını Doldurmuş Firmalar

Çelikler Kollektif Şirketi Ferruh Çelik ve Ortağı. Emek Ticaret Ltd.Şti. Mustafa Zeki Altan. Atalay Nakliye Petrol Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Demirci Kardeşler Elektrikli Ev Aletleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.

Gerçek Kişi Ticari İşletmesi Vergi Rekortmenleri

Yaşar Konuk, Yasin Yavaş, Adem Sezgin, Hüseyin Benli, Ali Rıza Baysal, Zekeriya Eriklioğlu, Gürsel Bilgiç, Yetiş Yıldırım, Recep Savaş, Mustafa Zeki Altan.

Anonim ve Limited Şirket Vergi Rekortmenleri

Halim Kırtız Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Antes Çelik Boru Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. Nora Un Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Ata Tohumculuk İşletmeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Onsa Un Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. Kırtızlar Un Fabrikası Tar.San.Ve Tur.Tic.Ltd.Şti. Eksa Tarım Ürünleri Tic.Ve San.Ltd.Şti. Yükseliş Teknik Yapıdenetim Ltd.Şti. Gecek Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Toplu Un Sanayi Ve Petrol Ürünleri Ticaret Ltd.Şti.