Ana sayfa GÜNDEM Kaymakamlıkta Muhtarlar gününe özel toplantı

Kaymakamlıkta Muhtarlar gününe özel toplantı

540
0

Kaymakam Tunçer, Muhtarlarla bir araya geldi

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Kaymakamlık önünde yapılan çelenk töreninin ardından Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Kaymakamlık toplantı salonunda muhtarlarla bir araya geldi.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Kaymakamlık önünde yapılan çelenk töreninin ardından Kaymakamlık toplantı salonunda muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda konuşma yapan Kaymakam Tunçer, mahalle muhtarlarının bulundukları yerde ne kadar önemli olduklarına değindi. Muhtarların bulundukları bölge için çok önemli insanlar olduklarını belirten Tunçer konuşmasında muhtarların, Devlet ve vatandaş arasında iletişim sağladıklarını söyledi. Yaklaşık 4 yıldır 95 mahalle muhtarı ile birlikte çalıştıklarına ve bundan dolayı memnun olduklarına değinen Kaymakam Tunçer, bu süre zarfında hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını belirterek muhtarlara hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sonrasında Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Köse’ye de teşekkür eden Tunçer, derneğin Polatlı’nın muhtarlarını en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi. Tunçer, muhtarlara vatandaşın sadece iş ve işlemlerinde değil kişisel sorunları ve sıkıntıları ile de birebir ilgilenmelerini öğütledi; “İş başına geldikten sonra herkesi kucaklayın, en güzel şekilde çalışın, sorunları bizlere de getirdiğinizde bizler de sizlerle birlikte sorunları çözmeye gayret gösteririz.”dedi. Polatlı’nın bulunduğu konum ve yüzölçümünün büyük ve önemli olduğuna değinen Tunçer, mahallelerindeki sorunları iletmeleri hususunu yineledi. Kaymakam Tunçer, muhtarlara tekrar hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, her zaman yanlarında olduklarını belirtti ve 19 Ekim Muhtarlar gününü kutlayarak sözlerine son verdi.

Tunçer, taziyeleri kabul etti

Sonrasında konuşan Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse ise Kaymakam Tunçer’in hiçbir konuda kendilerini geri çevirmediklerini belirterek kendisine ve personellere teşekkürlerini sundu. Toplantı sonunda Kaymakam Tunçer’in geçtiğimiz hafta vefat eden annesi Sevim Tunçer için Müftü Hayri Cihangeri tarafından dua okundu. Muhtarlar hep birlikte Kaymakam Tunçer’e başsağlığı dileklerini iletti. Muhtarlar toplantı salonundan çıkarken, günün anısına Muhtarların bir arada olduğu fotoğraf tek tek hediye edildi.