Ana sayfa GÜNDEM Pursaklar Belediyesi Gençlik Akademisi yeni adresinde eğitimlere hazır

Pursaklar Belediyesi Gençlik Akademisi yeni adresinde eğitimlere hazır

565
0

Pursaklar Belediyesi tarafından yapılan Gençlik Akademisi geleceğin teminatı olan gençleri yetiştirmeye devam ediyor. Şehit Salim Akgül Parkı yanındaki Aile Yaşam Merkezine taşınan Gençlik Akademisi yeni dönemde eğitim hizmetini burada verecek.

Bünyesinde üniversiteye hazıklık kursları, ortaokul ve lise öğrencilerine yardımcı kurslar, sanatsal faaliyetler, gitar, keman, bağlama, ney, piyano, resim, masa tenisi, drama, tiyatro ve halk oyunları bulunan Pursaklar Belediyesi Gençlik Akademisi yeni yerinde kayıt almaya devam ediyor. Gençlerin başarısına katkı sunmak, onlara daha iyi bir gelecek hazırlamak için önemli bir hizmet olduğunu belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Gençler bizim geleceğimiz.

Onlar için en iyi hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Hayata geçireceğimiz bu proje ile milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkemize, milletimize hizmet edecek başarılı gençler yetiştirmek istiyoruz” dedi. Şehit Salim Akgül Parkı Yanındaki Alaattin Keykubat Sokak’ta hazırlanan Pursaklar Belediyesi Gençlik Akademisi için kayıtlar devam ediyor.