Ana sayfa GÜNDEM Hazırlık maçlarını Aymaz yönetti

Hazırlık maçlarını Aymaz yönetti

704
0

İlçe takımlarının hazırlık maçları performansları

Futbolda yeni sezon öncesi hazırlık maçları başladı. İlçemizdeki hazırlık maçlarında Polatlı’nın deneyimli spor adamı Adem Aymaz hakemlik yaptı.

Futbolda yeni sezon öncesi hazırlık karşılaşmaları sürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Pazar günü, bu sezon Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Polatlıspor – Çamlıderespor maçı yapıldı, maç 1-2 sona erdi. Maçın ilk golü 12. Dakikada Çamlıdere’den geldi. 30. Dakikada Polatlıspor’un golüyle maçın skoru eşitlendi fakat 70.dakikada Çamlıdere’nin golü ile maç 1-2 sona erdi.

9 Eylül Pazar günü ise bu sezon Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan 1926 Polatlı Belediyespor ve Beypazarıspor karşılaşması yapıldı, maç 2-1 sona erdi. Maçın 20.dakikasında Beypazarıspor’dan ilk gol geldi. 37.dakikada penaltı’yı kaçıran 1926 Polatlı Belediyespor ikinci devrede 55.dakikada frikikten atılan gol ile skoru 1-1 yaptı. Daha sonra maçın 85. Dakikasında penaltıdan takımımız ikinci golü attı, maç 2-1 sonuçlandı. Hazırlık maçlarını, Polatlı’nın deneyimli spor adamı Adem Aymaz yönetti.