Ana sayfa GÜNDEM Polatlı’da gençlerin yeni adresi olacak

Polatlı’da gençlerin yeni adresi olacak

1576
0

Gençlik merkezi inşaatı hızla yükseliyor

Yeni dev projeler kapsamında yapımına başlanan Polatlı Belediyesi Gençlik Merkezi inşaatı  tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor, merkezin 2018 yılı bitmeden açılaması planlanıyor.

2014 yılından bu yana üreten, çalışan ve dev projeleri ile şehre değer katan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; hemşerilerinin gönlünde taht kuran çalışmaları ile Polatlı’da birçok ilke imza attı. Dört bir yanı şantiyeye dönen Polatlı; geride kalan dört yılda büyük bir ivme kazanarak ‘Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı’ olarak anılmaya başlandı. Göreve geldiği günden itibaren hemşerilerine hizmet aşkıyla gece gündüz demeden çalışan Başkan Yıldızkaya; Tam Gün Kreş, Hanımlar Konağı, Üçpınar Mesire Alanı, Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri, İlahiyat Fakültesi ve Şentepe Kapalı Pazar Yeri gibi vatandaşlardan büyük beğeni toplayan projeleri tamamlayarak hizmete açtı. 2018 yılı içerisinde yapımına başlanan yeni dev projeler ise şehrin dört bir yanında hızla yükselmeye devam ediyor. Çalışmaları ile Polatlı’nın çehresini değiştirerek birçok ilke imza atan Başkan Yıldızkaya; 2018 yılı içinde yeni projeleri bir bir hemşehrilerinin hizmetine sunuyor. Yeni dev projeler kapsamında yapımına başlanan Polatlı Belediyesi Gençlik Merkezi inşaatı  tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. Şehirdeki gençleri sosyal aktiviteler ile buluşturarak hem eğlenmelerini hem de dinlenmelerini sağlayacak olan Gençlik Merkezi; Polatlı’da gençlerin yeni adresi oluyor. 3000 metrekare kapalı alana sahip olan Gençlik Merkezi’nin içerisinde; teknoloji market, spor salonları, kafeteryalar, bowling salonları, okçuluk sahası, özel etkinlik alanları, oyun ve dinlenme alanları bulunuyor. Başkan Mürsel Yıldızkaya tarafından  hizmete açılacak olan Polatlı Belediyesi Gençlik Merkezi 2018 yılı içerisinde Polatlılı gençlerle buluşacak.

Başkan Yıldızkaya; “Bu şehrin çocukları her şeyin en iyisine layık”

Yapımı tüm hızıyla devam eden Polatlı Belediyesi Gençlik Merkezi ile ilgili açıklamada bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Yeni Dev Projelerimiz kapsamında yapımına başladığımız Gençlik Merkezimizin yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. ‘Bu şehrin çocukları her şeyin en iyisine layık’ parolası ile şehrimize kazandırdığımız Gençlik Merkezimizi 2018 yılı içerisinde geleceğimizin teminatı gençlerimizin hizmetine sunacağız. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” Şeklinde konuştu. Atatürk Caddesi üzerinde yapımı devam eden Polatlı Belediyesi Gençlik Merkezine, 20 Şubat 2015’te, Ege Üniversitesi kampüsünde PKK’lılar tarafından uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu ismi verilecek.