Ana sayfa GÜNDEM Bölgenin en modern hayvan pazarı bugün açılıyor!

Bölgenin en modern hayvan pazarı bugün açılıyor!

809
0
DCIM100MEDIADJI_0354.JPG

Polatlı Belediyesi Hayvan Pazarı Hizmete Açılıyor

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın dev projeler zinciri kapsamında yapımı tamamlanan Polatlı Belediyesi Hayvan Pazarı; Bugün saat 19:00’da Şentepe Mahallesi Konya Yolu Asfalt Şantiyesi yanında gerçekleştirilecek olan tören eşliğinde hizmete açılacak.

15.000 metrekarelik alanıyla Ankara’nın en büyük canlı hayvan pazarına ev sahipliği yapacak olan projenin içerisinde; hayvan padokları, karantina ahırı, tesis işletme binası, veterinerlik, restaurant, dezenfeksiyon alanları, duşlar ve tuvaletler bulunuyor. Tarım kenti Polatlı’nın Hayvan Pazarı ihtiyacını gidermek için yapımı tamamlanan bölgenin en modern Hayvan Pazarı projesi; şehrin ekonomisine de büyük katkıda bulunacak. Açılış törenine katılmak isteyen vatandaşlar için saat 18.00’den itibaren Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacak. Polatlı Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışması ile Kurban Bayramı’na yetiştirilen proje Polatlı’nın dışında civar il ve ilçelerden de büyük ilgi görecek.

Başkan Yıldızkaya; “Şehrimize Hayırlı Ve Uğurlu Olsun” 

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin açıklamasında; “Dev açılışlar zincirimiz kapsamında Hayvan Pazarımızı tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Polatlı Belediyesi Hayvan Pazarı projemizin Şehrimiz ekonomisine büyük katkıda bulunacağına gönülden inanıyorum. Tüm hemşehrilerimizi bugün saat 19:00’da gerçekleştireceğimiz açılış törenimize bekliyorum. Polatlımıza hayırlı, uğurlu olsun.” Cümlelerine yer verdi.