Ana sayfa GÜNDEM Başkan Toplu’dan teşekkür ve plaket

Başkan Toplu’dan teşekkür ve plaket

711
0

Başkan Toplu, ziyaret turunda

Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, geçtiğimiz günlerde Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı, TSE ve Türkiye Fırıncılar Federasyonuna ziyaretlerde bulundu. 

Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Toplu, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Âdem Şahin’i ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’yı makamlarında ziyaret etti. Başkan Yahya Toplu ilk olarak müsteşar yardımcısı İsmail Yüceyi ziyaret etti. Burada Hasat şenliğine katılımından dolayı plaket sunuldu. Daha sonra TSE Başkanı Prof. Dr. Âdem Şahine oradan ise Türkiye Fırıncılar Federasyonuna geçti. Toplu, yaptığı ziyaretlerde Hasat Bayramı Etkinliği ile Borsa Elektronik Satış Salonu’nun açılışına teşriflerinden dolayı teşekkür ederek söz konusu günün anısına yaptırılmış olan “gongun” plaketini sundu ve teşekkürlerini iletti.

Başkan Toplu’dan teşekkür ve plaket

Başkan Toplu, İsmail Yüce’nin ziyaretinden sonra, TSE Başkanı Prof. Dr. Âdem Şahin’i ziyaretinde ise kendilerine TOBB ETÜ Üniversitesi Rektörü olarak vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek mevcut görevinin devamın da başarı dileklerini iletti.  Başkan Toplu Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’yı makamında ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde yapmış oldukları 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Başkanlığa yeniden seçilmeleri nedeniyle tebrik etti. Söz konusu ziyarette halen devam etmekte olan hububat piyasası, hasat dönemi ve sektörel konularla ilgili de karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.