Ana sayfa GÜNDEM İYİ Parti’den Gazetemize Ziyaret

İYİ Parti’den Gazetemize Ziyaret

834
0

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk, İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçları ile ilgili basın açıklamasının ardından gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette İstiklal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçim sürecindeki başarılı çalışmalarından dolayı İYİ Parti İlçe Teşkilatını kutladı. Işık, ”Polatlı halkının da ifade ettiği gibi ciddi, disiplinli ve yoğun bir seçim çalıştırması gerçekleştirdiniz. Sonuç ne olursa olsun bu samimi çalışma süre4ci dolayısıyla sizleri tebrik ediyorum” dedi.

İstiklal Gazetesi Kurucusu Sevim Işık, ”Seçim sonuçlarından bağımsız olarak bir gerçek var ki ; o da teşkilatınız ciddi ve samimi bir çalışma gerçekleştirdiğidir. Bu anlamda sizleri kutluyorum. İYİ Parti olarak bölgedeki en yüksek oyu almanız da bunun göstergesidir. ” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Polatlı İlçe teşkilatı kurucu ilçe başkanı ve İYİ Parti 1. Bölge milletvekili adayı Yetkin Öztürk, ”Seçim süreci boyunca programlarının tamamına katılım gösteren ve tarafsızlık ilkesini gözeten gazetenize, sizlere ve çalışanlarınıza çok teşekkür ediyorum” dedi.