Ana sayfa GÜNDEM Sünnet Şöleni Başladı!

Sünnet Şöleni Başladı!

885
0
PAYLAŞ

Polatlı Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni Başladı

Geleneksel Polatlı Belediyesi Sünnet Şöleni Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda oluşturulan özel alanda sünnet edilen çocuklar ile başladı.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Polatlı Belediyesi Sünnet Şöleni; Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne müracaat eden 400’ün üzerinde çocuğun erkekliğe ilk adımlarını atmaları ile tamamlanacak. Başvuruların devam ettiği sünnet şenliği kapsamında sünnet olan çocukların tüm masrafları Polatlı Belediyesi tarafından karşılanırken; sünnet kıyafeti ve ayakkabıları da Başkan Yıldızkaya’nın desteği ile başvuruda bulunan tüm ailelere hediye ediliyor.

Başkan Yıldızkaya Şölenin İlk Gününde Çocuklarla Buluştu

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Geleneksel Polatlı Belediyesi Sünnet Şöleni’nin ilk gününde Kaşgarlı Mahmut Konağı’nda oluşturulan özel alanda sünnet olan çocukları ve ailelerini ziyaret etti. Başvuruda bulunan tüm çocukların sünnet edilmesinin ardından ilerleyen günlerde erkekliğe ilk adımını atan minikler için Polatlı Belediyesi tarafından kına gecesi düzenlenecek. Başkan Yıldızkaya’nın desteği ve katılımı ile gerçekleştirilecek olan kına gecesinde çocuklar için konserler, özel animasyon gösterileri ve ikramlar yer alacak. Sünnet Şenliği hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar; 621 36 16 numaralı telefon üzerinden Polatlı Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne ulaşabilirler.