Ana sayfa GÜNDEM Av ve Doğa Sevdalıları Polatlı’da Buluşuyor

Av ve Doğa Sevdalıları Polatlı’da Buluşuyor

828
0

Game Fair 2018 Av Doğa Festivali Başlıyor

Polatlı Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Game Fair 2018 Av Doğa Festivali 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Üçpınar Mahallesi Poligon arazisinde gerçekleştirilecek.

Game Fair 2018 Av Doğa Festivali geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanından av ve doğa sevdalılarını Polatlı’da bir araya getirecek. Daha önce Fransa ve İngiltere’de düzenlenen Game Fair Av Doğa Festivali’ne yurdun dört bir yanından yüzlerce avcının katılması bekleniyor. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından geleneksel hale getirilen festival kapsamında Polatlı’ya gelecek olan avcılar üç gün boyunca Üçpınar Mahallesi’ndeki çadırlarda konaklayacak.

Av Yarışmaları Nefes Kesecek

Bu yıl dördüncüsü yine Polatlı’da gerçekleştirilecek olan Game Fair 2018 Av Doğa Festivali; Avcı Trap Atışı, Koşan Domuza Atış Yarışması, Tek Kurşun Atış Yarışması, Havalı Tabanca Atışları, Havalı Tüfek Atışları, Geleceğin Avcıları Atış Yarışması, Sapan Yarışması, Okçuluk Yarışması, Ördek Düdüğü Çalma Yarışması, Avcılık Oskarları Ödül Töreni ve Köpek Irkları Değerlendirme Etkinliği gibi birçok müsabakaya sahne olacak. Müsabakalar sonunda dereceye giren katılımcılar bir çok hediyenin sahibi olacak.

Üçbaş; “Avcı Dostu Başkan Yıldızkaya’ya Teşekkür Ediyorum”

Avdoğa Dergisi Sahibi ve Editörü Kamil Üçbaş, 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Game Fair 2018 Av Doğa Festivali ile ilgili yaptığı açıklamada “Festivale dört yıldır ev sahipliği eden ve biz avcı camiasını önemseyen, avcı dostu Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya ve değerli Polatlı halkına teşekkür ediyorum. Geçen yıllarda gerçekleştirdiğimiz Avdoğa Festivallerimiz ülke çapında büyük bir ses getirmiştir. Aldığımız pozitif geri dönüşlerle de bunu görebiliyoruz. Geçtiğimiz yıl katılamayan bir çok avcı arkadaşlarımız, avcı dostlarımız ve av malzemeleri tedarikçileri büyük bir heyecanla bu yıl düzenleyeceğimiz festivali bekliyor. Bu yıl daha yoğun bir katılımın olacağını tahmin ettiğimiz festivalde, konseptimizi genişleterek çeşitli etkinliklere yer vereceğiz. 29 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz Avdoğa Festivaline avcı camiasını ve tüm avcı dostlarımızı bekliyoruz.” cümlelerine yer verdi.