Ana sayfa GÜNDEM Yanıkömeroğlu: ” Demokrasi Bayramımızın Arefesinde de Çalışmaya Devam ”

Yanıkömeroğlu: ” Demokrasi Bayramımızın Arefesinde de Çalışmaya Devam ”

571
0

İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, seçim sürecinin son gününde de çalışmalarına devam ediyor.

Bir güne birden çok programı sığdıran ve Ankara’ nın merkez ve çevre ilçelerinde vatandaşlarla hemhal olmaya ve İYİ’lerin ekonomi ve eğitim başta olmak üzere parti program ve projelerini anlatmaya devam ediyor.

Yanıkömeroğlu, ” Birleştiren bir yönetim anlayışıyla geliyoruz ”

Yanıkömeroğlu,  Elmadağ ve Ümitköy ziyaretlerinin ardından dün de Mamak’ taki hemşerileriyle bir araya geldi. Çok verimli geçtiğini ifade ettiği seçim sürecinde son günde dahi çalışmaya devam edeceklerini iafede ederek,” Bizler, kopardığı üzümün parasını, asmanın dalına asan, komşusu açken evinde rahat uyumayan, ülkesi için alyanslarını satan bir medeniyetin kendisiyiz. Bizi diğer milletler önünde üstün kılan hasletlerimizi, yeniden hatırlamak, hatırlatmak zorundayız. Topraklarımız bir uçtan bir uca, kardeşçe yaşamanın adresidir. Tarih, bizden başka bir “bin yıllık kardeşliğe” şahitlik etmemiştir.Cesurlar Hareketi’nin temsilcisi olarak biz İYİ’ ler, içerisinde hiçbir ayrıcalık, ayrılık, eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten, kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla yönetilsin istiyoruz.”dedi.

Yanıkömeroğlu, ” İYİ bir Polatlı, İYİ bir Türkiye için ”

25 Haziran günü sabahı Demokrasi Bayramı’na uyanacaklarını belirten Yanıkömeroğlu, ” 25 Haziran’dan itibaren,  Egemenliği yeniden millete verecek olan, parlamenter sisteme dönüş hedefimizi gerçekleştireceğiz. İYİ’lerin  iktidarında, Cumhuriyet ve demokrasinin tüm uygulamaları, Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı taşıyan herkese, eşit biçimde sağlanacak ve biz İYİ ‘ler tüm vatandaşlarımızın, rahat bir nefes alması için, huzurlu ve mutlu bir ülkede, birbirlerine güvenerek yaşamak isteyen, tüm insanlarımız için varız.” ifadelerinde bulundu.

İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, ” İYİ Parti, deneyimli ve yetkin, genç ve enerjik tüm kadrolarıyla, ilçemizin, ülkemizin ve milletimizin içinde bulunduğu karamsar, kaotik ve en önemlisi de, geleceğe olan inancın kaybedildiği, durumdan çıkarılması için, yeni dünyanın gereklerine uygun, bir çözümler “sözleşme”siyle, ülkeyi yönetmeye hazırdır. Ülkemizdeki olumsuz iklimin, olumluya dönmesi için Aziz milletimizin, Polatlı’mızın yüzünü, güneşe döneceğine inanıyorum.” sözleriyle Polatlılı hemşerilerinden İYİ bir Polatlı ve İYİ bir Türkiye için, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İYİ Parti Genel Başkanı ve tüm Türkiye’nin  Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ve  milletvekilliği seçimlerinde de İYİ Parti milletvekili adayları için destek istedi.