Ana sayfa GÜNDEM İYİ’lerden Akşener’e Destek

İYİ’lerden Akşener’e Destek

334
0
PAYLAŞ

İYİ’ler Helal Lokmalarını Paylaştı

İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Muharrem Durukan, yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Erkut Kubat, çok sayıda İYİ Parti gönüllüsü ile birlikte, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek  için Ziraat Bankası Polatlı Şubesine gitti. İYİ’ler, Akşener için açılan hesaba yaptıkları havaleler ile desteklerini gerçekleştirdi. 

Gerçekleştirilen havale işlemleriyle sağlanan desteğin ardından İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk yaptığı açıklamada, ” Bugün Ziraat Bankası Polatlı şubesine İlçe Başkanımız Muharrem Durukan, Kurucu Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Demokrat Parti İlçe Başkanımız Erkut Kubat ile birlikte genel başkanımız ve Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener için destekte bulunmaya geldik. Bizler helalimize haram katmamak için buradayız. ” sözlerine yer verdi.

Öztürk, ” Bizler helalimize haram katmamak üzere buradayız. ”

Öztürk, ” Helal paramızla Cumhurbaşkanımıza destek vermek üzere buradayız. Bergama mitinginde sizlerin de şahit olduğu gibi 80 yaşında bir teyzemiz helal emekli parasıyla aldığı bileziği kendisine destek için verdiğinde, ” Sizin helalinize haram katmayacağım ” sözü ile ifade ettiği üzere devlet olanaklarıyla eşitsiz bir yarışta milletimizin desteği ile demokrasi mücadelemize milletimizin artan teveccühü ile devam ediyoruz. ” dedi.

İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Muharrem Durukan, yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Erkut Kubat, gerçekleştirdikleri desteğin ardından seçim çalışmaları çerçevesinde Vergi Dairesi çalışanlarını ziyaret etti.