Ana sayfa GÜNDEM CHP Polatlı Seçim Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

CHP Polatlı Seçim Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

969
0

Yaman Polatlı’da Sağlık Kurumlarını Ziyaret etti  

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Aylin Yaman, ziyaret programları çerçevesinde dün Polatlı’daydı. Yaman, Polatlı Devlet Hastanesi, Polatlı Özel Can Hastanesi,Polatlı Şifa Polikliniği ve 1No’lu Onur Demir Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı seçimi için CHP Adayı Muharrem İnce ve milletvekilliği seçimleri için partisine destek isteyen Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Aylin Yaman’ ın sağlık kurumları ziyaretlerinde CHP Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık, CHP Polatlı İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Canan Türker ve yönetim kurulu üyeleri de Yaman’ a eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi 1. Bölge Milletvekili adayı Aylin Yaman, sağlık sektörünün içinden bir isim olarak Polatlı ziyaretinde sağlık çalışanlarını ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Yaman, ziyaretleri esnasında sağlık kurumlarında bulunan hastalarla da sohbet etti.

Sağlık çalışanlarına 3600 ek gösterge

Polatlı insanının kendilerine gösterdiği teveccühten duyduğu memnuniyeti de ifade eden Yaman, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde başarıya ulaşacaklarını ve Türkiye’ nin  kronikleşen sorunlarını çözme noktasında canla başla çalışacaklarını vurguladı.

Sağlık çalışanlarının sorunlarını yakından takip ettiklerini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Aylin Yaman, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ nin ifade ettiği üzere sağlık çalışanlarına 3600 ek göstergelerinin verileceğini belirtti. Yaman, Polatlı Halkı’nın geride bıraktığımız Ramazan Bayramı’nı ve Babalar Günü’nü tekrar kutladı.