Ana sayfa GÜNDEM Güngör: “Dünya Müslümanlığının sıkıntılarının son bulmasını temenni ediyorum”

Güngör: “Dünya Müslümanlığının sıkıntılarının son bulmasını temenni ediyorum”

546
0

Güngör: “Milli hayatımızın  vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir”

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Güngör, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Güngör, Ramazan Bayramı mesajında unutulmaya yüz tutan değerlerin ortaya konulması noktasında bayramların önemine değindi. Başkan Güngör, mesajında; “Bizleri birbirimize yaklaştıran, aramızdaki ayrılıkları ve farklılıkları kaldıran, vefa ve kardeşlik içerisinde aynı yolda yürüdüğümüzü bizlere hatırlatan Ramazan Bayramı, milli hayatımızın  vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Sevginin, saygının, dayanışmanın ve takvanın eşsiz örneklerinin yaşandığı, Rabbimize ulaşmak için ellerimizi semaya açtığımız mübarek ramazan ayı ve üç aylar sonunda Ramazan Bayramına ulaşmanın heyecanını aziz milletimizle beraber yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.”cümlelerine yer verdi.

“Barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum”

Güngör mesajının devamında; “Unutulmaya yüz tutulan değerlerimizin bir kez daha ortaya konulacağı mübarek Ramazan Bayramında Yüce Allah’ın izni  ile tüm yurttaşlarımızın ihtiyaç duyduğu huzur, barış ve selamet ortamının oluşmasını; kırgınlıklar, küskünlükler ve anlamsız çekişmelerin son bulmasını; dostluğun pekişmesini; güzel vatanımızın her köşesinde gülümseyen yüzlerin, semaya açılan ellerin, duanın ve sevgi ile zikrolunan bir lisanın eksik olmamasını; vatanımızın dirliğine ve vahdetimize kast eden ayrılıkçı hareketlerin bertaraf edilmesini; Başta Doğu Türkistan, Gazze ve Kerkük’teki kardeşlerimiz  olmak  üzere  Dünya Müslümanlığının sıkıntılarının son bulmasını temenni ediyorum. Bu düşüncelerle Polatlılı hemşerilerimiz başta olmak üzere, Aziz Milletimizin ve Türk-İslam Alemi´nin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum.”dedi.