Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya: “Bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Yıldızkaya: “Bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

726
0

Yıldızkaya: “Ramazan Bayramımız mübarek olsun”

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımlayarak tüm Polatlı halkının bayramını kutladı.

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak başta Polatlı olmak üzere tüm İlam alemine bu bayramın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti. Başkan Yıldızkaya; “Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”dedi.

“Bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Başkan Yıldızkaya, mesajında şunları söyledi: “Rahmeti, bereketi ve mağfireti ile gönüllerimize huzur iklimi getiren mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken; tüm İslam alemini birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü ile kuşatan bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı pek çok iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı, toplumumuzu kaynaştıran, yardımlaşma ruhumuzu yaşatan kıymetli bir zaman dilimidir. Ramazan Bayramı tuttuğumuz oruçların mükafatı; bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bereketli ve rahmani bir hazinedir. Tüm Türk İslam aleminin sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde geçirmesini dilediğimiz Ramazan Bayramı; hemşehrilerimizi birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren müstesna günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin huzur, güven ve mutluluğuna, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasına vesile olmasını diliyor; başta Polatlımız olmak üzere tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”