Ana sayfa GÜNDEM Polatlı İYİ’leri Bağrına Bastı

Polatlı İYİ’leri Bağrına Bastı

569
0

Adım adım, kapı kapı, İYİ’lerden Polatlı tarihinin en disiplinli seçim çalışması

İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatı kurucu İlçe Başkanı ve İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk, Polatlı seçim tarihinin en disiplinli çalışması olarak nitelendirdiği seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatı kurucu İlçe Başkanı ve İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Yetkin Öztürk, seçim çalışmalarını anlattı. Öztürk, dibe vuran Türkiye Ekonomisini ayağa kaldıracak, toplumun tüm kesimlerine can suyu olacak İYİ Parti Ekonomi programının detaylarını anlattı. Öztürk, İYİ parti Ekonomi Programını ziyaret ettikleri her yerde, toplumun tüm kesimleriyle, her bir bireyle paylaştıklarını ifade etti.

Öztürk, ” İktidarın ekonomi yönetimi anlayışıyla, borç beşikte başlıyor ve mezara kadar ödenmeye devam ediyor ”

Polatlı’ nın Milletvekili adayı Yetkin Öztürk,”  İnsanımız Tüketici Fiyat Endeksi ya da Toptan Eşya fiyat endeksinden, kişi başına düşen gayri safi milli hasıla rakamlarından değil refah seviyesi olarak gösterilen buzdolabından değil o dolabın içini doldurabilme gücüyle ölçüyor ekonomisini… Gün geçte azalan alışveriş poşetlerinden… Ödeyemediği borçlarından, çocuklarına veremediği harçlıktan ölçüyor. Biz İYİ Parti’nin cesur, iyi ve donanımlı yürekleri olarak Genel Başkanı’mızın da ifade ettiği gibi, insanımızın huzurunu öncelikle borçsuz bir toplum yaratarak mümkün olacağını anlatıyoruz. Çünkü bu yönetim anlayışıyla yeni doğan bir bebek bile borçlu doğuyor.  Borç beşikte başlıyor mezara kadar borç ödemeye devam ediyor insanımız… Biz öncelikle borçsuz bir toplum yaratacak programları uygulamaya koyacağız. ” dedi.

Öztürk, ” Ekonomik vaat değil, gerçekleşecek ve sürdürülebilecek bir Gelecek derdindeyiz”

30 Nisan 2018 itibariyle borçları yasal takibe ya da yakın takibe alınmış olan ve de borçları tahsilat şirketlerine satılmış olan 5 milyon vatandaşın tüketici kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarından doğan borçlarının bulunduğuna dikkat çeken Polatlı’nın milletvekili adayı Yetkin Öztürk, ” Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’ in ifade ettiği üzere kurulacak ”Türkiye Dayanışma Fonu” ile değil borcunu ödemek, evine ekmek, çocuğuna süt bile götürmekte zorlanan işsiz kardeşlerimizi, tam rahat edeceği yaşlarda borç krizi içinde debelenen emeklilerimizi, asgari ücretlilerimizi, şehit ve gazi ailelerimizi, borç yükünden kurtaracağız. Ekonomi programımızda kaynaklarıyla gösterilen projelerimiz, toplumun tüm kesimine gerçek bir refah ve huzur getirecektir.” ifadelerine yer verdi.

Öztürk, ” Ulusal Medya İYİ’lere kör sağır olsa da biz toplumun vicdanındayız ”

İYİ Parti’ nin cesur yürekleri olarak kuruldukları günden bu yana dokunmadık omuz, sıkılmadık el bırakmamacasına çalıştıklarını ifade eden Polatlı’nın İYİ Parti milletvekili adayı Yetkin Öztürk, 95 mahalle, tüm cadde ve sokaklarıyla Polatlı’yı İYİ’ lerle buluşturduklarını belirterek, ”  Miting Meydanlarına bakalım, devlet imkânları ile taşımalı bir biçimde getirilen insanların meydanları dolduramadığı, boş alanlara hitap edilen  iktidar mitingleri…  Her tür engellemeye rağmen, Millet’ in kendi imkânları ve cesur yürekleri ile gönüllü gelen İYİ’ lerin  meydanlara sığmayan, Genel Başkanımız Meral Akşener’ in mitingleri…  Bu gerçek bizlere şunu gösteriyor ki; Ana akım medya biz İYİ’ lere karşı kör ve sağırı oynasa da kanallarını ve gazete sayfalarını bizlere kapatsa da Genel Başkanımız Meral Akşener  hanımefendi ve biz İYİ’ ler toplumun, insanımızın vicdanındayız, kalbindeyiz.  Bu gerçeği bizler sahada birebir yaşıyoruz. 95 mahalle, tüm cadde ve sokaklarıyla Polatlı ile hemhal olduk. Gelen anket sonuçları, Polatlı’nın son 30-40 yılının en disiplinli seçim çalışmasını gerçekleştiren İYİ Parti Polatlı teşkilatının her bir cesur yüreğini Polatlı’nın bağrına bastığını gösteriyor. Genel Başkan Yardımıcımız sayın Koray Aydın, Polatlı’ yı ziyaret ettiklerinde Polatlı kararını vermiş, İYİ’leri bağrına basmış ifadesinde bulunmuştu. Aynı manzarayı kendisiyle birlikte ziyaret ettiğimiz Gölbaşı’nda, Bâla’da ve çevre ilçelerimizde de ifade etti. İYİ’lerin toplumdaki karşılığının  ne denli çok ve yoğun olduğunun ifadesiydi.” dedi.

Öztürk, ” İYİ’lerin başarısı, yanlı ve güdümlü anketleri yalancı çıkaracak”

Seçim çalışmaları boyunca ziyaret ettikleri her yerde vatandaşın teveccühünün kendilerini duygulandıracak derecede yoğun olduğunu ifade eden Öztürk, ” Polatlı Sanayimiz ki kozmopolit bir yapıya sahiptir. Önceki seçimlerde iktidar partisine oy verecek vatandaşlarımız olurdu. Ama bu seçimde iktidar partisine oy vereceğim diyen vatandaşımız olmadı. Polatlı Sanayisinde partimiz açık ara önde… 95 mahalleyi tamamladık, vatandaşımızın İYİ Parti tercihi en gerçekçi ankettir. Ve Genel Başkanımız Meral Akşener’ i Cumhurbaşkanı yapacak, İYİ Parti’yi iktidara taşıyacak Milletimizin iradesi ve feraseti, yanlı ve güdümlü anket şirketlerini yalancı çıkaracaktır. Gayret bizden tevfik Allah’tan… ” dedi.

Öztürk, ” Tüm Hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, saygılarımı sunuyorum”

Birer hafta arayla iki bayramı bir arada yaşayacaklarını ifade eden Öztürk, ” İYİ’liği kalbine nakşeden hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramımızın bir hafta sonrasında da Millet’çe Demokrasi Bayramı’ mızı kutlayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizi saygıyla selamlıyorum ” dedi.