Ana sayfa GÜNDEM ORS’den İlk İftar Programı

ORS’den İlk İftar Programı

446
0
PAYLAŞ

Özhan: “Polatlı’nın insanıyla bu fabrikayı büyüttük, büyütmeye devam edeceğiz”

Ortadoğu Rulman Sanayi geleneksel hale getirilmesi düşünülen iftar programının ilkini geçtiğimiz akşam fabrika binasında gerçekleştirdi.

Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrikasında geçtiğimiz pazartesi akşamı iftar programı düzenlendi. Programa; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Kızılay Derneği Polatlı Şube Başkanı Şuayip Deniz, Polatlı’nın Esnaf Odası Başkanları, İŞKUR Polatlı Müdürü Ali Fuat Eren, Dernek Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Muhtarlar ve ORS Personelleri katıldı. ORS Genel Müdürü Feridun Özhan ve İnsan Kaynakları Müdürü Muharrem Özyiğit, misafirleri tek tek kapıda karşıladı.

“Bundan sonraki iftarlarda buluşacağız”

ORS Genel Müdürü Feridun Özhan, programa ilişkin yaptığı konuşmada; “Geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu bizim ilk iftar programımız oldu. İnşallah bundan sonraki iftarlarda buluşacağız. Polatlı’nın yaşayanlarıyla çalışanları ile bu fabrikayı büyüttük, bundan sonra da büyütmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.”dedi. Müftü Cihangeri’nin okuduğu duanın ardından program sona erdi.