Ana sayfa GÜNDEM MHP’li Vekil Adayı Şairler Gecesinde Şiir Okudu

MHP’li Vekil Adayı Şairler Gecesinde Şiir Okudu

898
0

“O kız büyüdü ve karşınıza Milletvekili Adayı olarak çıktı”

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem 4. Sıradan Ankara Milletvekili Adayı Duygu Kurban Gözüoğlu, geçtiğimiz akşam Polatlı Kent Konseyi tarafından düzenlenen Şairler Gecesine katıldı.

Polatlı’nın evladı, MHP 27. Dönem Ankara Milletvekili Adayı Duygu Kurban Gözüoğlu, Kent Konseyi Şairler gecesi etkinliğinde Polatlılılara seslendi. Öncelikle vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Gözüoğlu, Babalar Gününü de unutmadı, tüm babaların günün kutladı. Gözüoğlu, sahnede öncelikle bir konuşma yaptı, Cumhur İttifakı için vatandaşlardan destek istedi. Gözüoğlu daha sonra Behçet Kemal Çağlar’ın Görmeye Geldim şiirini okudu.

“Polatlı halkından destek bekliyorum”

Gözüoğlu, yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Ortaokul ve liselerde şiir yarışmaları olurdu, ben de okullarımızı temsilen katılırdım. Bugün burada böyle bir program olduğunu öğrenince tüm programımı iptal edip sizlerle buluşmaya geldim. Birisi demişti ki; 18 yaşına kadar herkes şiir yazabilir, 18’inden sonra şiir yazanlar şair olur. Ben şiir okumayı seven birisiyim şiir yazmıyorum. Burada herkes bizi ve ailemizi tanıyor. Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak şu an karşınızdayım. Ortaokul ve lisedeki o kız büyüdü ve karşınıza Milletvekili Adayı olarak çıktı. Sizlerden destek bekliyorum. Polatlı halkından destek bekliyorum. Hepiniz benim büyüklerimsiniz, arkadaşlarımsınız, kardeşlerimsiniz. Herkes bizim akrabamız gibi eşimiz, dostumuz. Ben sizin evladınız olarak sloganımızda da dediğimiz gibi ‘İçinizden Biri’ olarak gerçekten ben sizden biriyim. Siz de bizi meclise taşırsanız, ben her gittiğim yerde söylüyorum; orada kapı olmayacak! Bu zamana kadar bir vekilimiz olamadı, Polatlı il olamadı. Ben bu işe talip oldum. Sizin de mecliste kapısı olmayan bir odanız olacağına emin olabilirsiniz. Bütün Polatlı’dan destek bekliyorum. Cumhur İttifakı olarak yola revam olduk. Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem 4. Sıradan Ankara Milletvekili Adayı olduğum için çok gururluyum, partimle övünüyorum. Sizlerin karşısında Cumhur İttifakına destek, evladınız olan Duygu Kurban Gözüoğlu’na destek ve oy bekliyorum.”

(Haberin videosunu www.polatliistiklal.com veya www.youtube.com “İstiklal Gazetesi” kanalından izleyebilirsiniz)