Ana sayfa GÜNDEM Saadet Partisi MV Adayları Polatlı’da

Saadet Partisi MV Adayları Polatlı’da

887
0

Beyazıt” Biz bu onurlu mücadelemizle başarıya ulaşacağız”

Saadet Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili adayları Fatih Beyazıt ve Ahmet Özkök, Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Ziyarette bir basın açıklamasında bulunan adaylar, basın açıklaması sonrasında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

” Genel Başkanımız, Hazır mısınız Gençler?  dediği andan itibaren biz esas duruşa  geçtik ve Elhamdülillah o duruşumuzu koruyoruz.  Uyumayacağız elbette ama uykuları da kaçırmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerine başlayan Beyazıt, medyanın kendilerini görmezden gelişine atıf olarak ”  Medya bizi görmezden gelebilir, bir kelebeğin kendi çabalarıyla kozasından çıkışı gibi, kozanın dışından tüm müdahalelere rağmen biz o kozadan çıkacağız. Bizler bileceğiz ki bu onurlu mücadelemizle başarıya ulaşacağız. ” dedi.

” Cehaleti, Bilgelikle değiştirmek için kazanacağız”

Ekonomiden, sağlığa, hukuktan, eğitime bir çok konuda iktidara yönelik eleştirilerini ifade eden Beyazıt, ” Cehaleti ,bilgelikle değiştirmek için kazanacağız. ” dedi.

Saadet Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili adayları Fatih Beyazıt ve Ahmet Özkök, Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı N. Reşat Ayar, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Polatlı esnafı ile buluştu. Esnafın sorunlarını sahada ve yakından gözlemleyen adaylar Perpa’ ya giderek pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da görüştü.

Saadet Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı, Ankara 1. Bölge Milletvekili adaylarının katılımıyla iftar programı da gerçekleştirdi.