Ana sayfa GÜNDEM Gönül sofraları, cami meydanında kuruluyor

Gönül sofraları, cami meydanında kuruluyor

735
0

Polatlı Belediyesi’nin Mübarek Ramazan Ayı’na özel gerçekleştirdiği Mahalle İftarları, geçtiğimiz gün Kurtuluş mahallesinde yapıldı.

Polatlı Belediyesi’nin Mübarek Ramazan Ayı’na özel gerçekleştirdiği Mahalle İftarları devam ediyor. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; Ramazan Ayı boyunca toplam 16 mahallede Polatlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Mahalle iftarlarında vatandaşlarla bir araya geliyor. Belediye iftarlarında geçtiğimiz gün Kurtuluş mahallesinde gönül sofraları kuruldu. Sofralar bugün Çarşı Camii meydanında kurulacak.  Polatlı Belediyesi Mahalle İftarları bu hafta ayrıca; 27 Mayıs Pazar günü İstiklal mahallesi camii yanında devam edecek.

Ramazan eğlenceli de devam ediyor

Mübarek Ramazan Ayı boyunca Polatlı Belediyesi tarafından her akşam ‘Geleneksel Ramazan Şenlikleri’ gerçekleştiriliyor. Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde; İlahi Grupları, İkramlar, Hacivat Karagöz gösterileri ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri yer alıyor. Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek olan etkinlikler ile Polatlı Ramazan coşkusunu her an hissedecek.