Ana sayfa GÜNDEM Gözüoğlu, ” Devletimiz Daim, Milletimiz Kaim Olsun”

Gözüoğlu, ” Devletimiz Daim, Milletimiz Kaim Olsun”

1686
0
PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili adaylığı listesine 4. sıradan giren Polatlı’lı aday Av. Duygu Kurban Gözüoğlu , dün MHP Polatlı İlçe Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, ” Devletimiz Daim, Milletimiz Kaim Olsun” dilekleriyle Polatlılı hemşerilerinden destek istedi.

Polatlı’lı eğitimci bir ailenin kızı olan Av. Duygu Kurban Gözüoğlu, ” Milliyetçi Hareket Partisi bizim doğduğumuz yer ve bu davanın içinde doğduk. Genel Başkanımız, Merkez Disiplin Kurulunda bizlere görev verdi. Kadına ve gence büyük bir değer verildiğini de listelerde görmemiz mümkün… Polatlı’nın tüm sorunlarını biliyoruz. Polatlı’nın bir vekil özlemi vardı ve bizler bu özlemi sona erdireceğiz. ” diyerek sözlerine başladı.

Gözüoğlu, ”  Milliyetçi Hareket Partisi  her zaman toplumun mutluluğu ve refahı için hizmet vermiştir. Cumhur İttifakı Milletin Aklı diyerek yola çıktık . Bu yolda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerden gelecek desteklerle birlikte Polatlı’mıza da katkılarımızın en üst düzeyde olacağını da ifade ediyorum. Devletimiz daim, Milletimiz kaim olsun… ” dedi.