Ana sayfa GÜNDEM İYİ’ lerin Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

İYİ’ lerin Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

1023
0

İYİ Parti SKM Açılışına Yoğun Katılım

İyi Parti Polatlı İlçe Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi ile dört seçim irtibat bürosunun açılışın dün düzenlediği törenle gerçekleştirdi.

İyi Parti Polatlı İlçe Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi ile dört seçim irtibat bürosunun açılışın dün düzenlediği törenle gerçekleştirdi. İyi Parti İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi ‘nin açılışına, İyi Parti Ankara İl Başkanı Uğurhan Tiryaki ve il yönetiminin yanı sıra Ankara Bölge Milletvekili Aday adayları ile, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selami Ovacık, Saadet Partisi İlçe Başkanı Reşat Ayar ve yönetim kurulu üyeleri ile, Demokrat Parti Polatlı İlçe Başkanı Erkut Kubat ve yönetim kurulu üyeleri, Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile çok sayıda İYİ Parti gönüllüsü ve vatandaş katıldı.

Açılış renkli görüntülere sahne oldu

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın ardından açılış programının ilk konuşmasını İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan yaptı. Durukan, konuşmasında Polatlı’ nın yanlış ekonomik ve tarım politikalarıyla çiftçinin ve esnafın mağdur edildiğini belirterek İyi Parti iktidarında Türkiye’ nin tüm sorunlarına çözüm bulacaklarını ifade etti.

Açılış programında İYİ Parti Ankara İl Başkanı Uğurhan Tiryaki, çalışmalarıyla takdirlerini  kazandığını ifade ettiği Polatlı İlçe Teşkilatı’ nın yeni başkanı Durukan’ a başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, ” Yola çıktığımızda İl Teşkilatlarımızı dahi kuramayacağımızı düşünenler, şu an ilçelerin yanında mahalle teşkilatlarımızı kurduğumuzu görüyorlar. Öyle İYİ insanlar bir araya geldiler ki ne kadar takdir etsek, gururlansak az… Çiftçilerin ne hale geldiğini biliyorum. Üretenin, satanın ve alanın mağdur olduğu tarım sistemini değiştireceğiz. Cumhurbaşkanlığı lansmanında bir anlamda Cumhurbaşkanlığın provasını yaptık. İYİ bir ülke istiyoruz. Türkiye’ nin İYİ’liği için birlikte çalışalım.” dedi.

Yeni Üyelere Rozet Takıldı

İyi Parti Polatlı İlçe Teşkilatının yeni üyelerine rozet takma merasiminin ardından dualarla açılış kurdelesi kesildi.İyi Parti Ankara İl Başkanı Uğurhan Tiryaki, Ankara Bölge Milletvekili Aday adayları, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selami Ovacık, Saadet Partisi İlçe Başkanı Reşat Ayar ile Demokrat Parti Polatlı İlçe Başkanı Erkut Kubat’ ın birlikte açılış kurdelesini kesmelerinin ardından ikramlar ve Cumhuriyet Meydanında toplu fotoğraf çekimi ile açılış töreni sona erdi.