Ana sayfa GÜNDEM Ramazan Pideniz ERİKLİ SU’dan!…

Ramazan Pideniz ERİKLİ SU’dan!…

1306
0

“Polatlı Erikli Su Bayii  firma Çağlar Gülpınar, dün gazetemize yaptığı açıklamada Ramazan ayında Erikli Su’dan su sipariş eden herkese ALTIN EKMEK Ramazan Pidesinin ücretsiz verileceğini duyurdu”

Erikli Su, ülke çapında düzenlediği kampanya ile müşterilerine bir adet Mercedes GLA ve 100 adet İphone 8 cep telefonu dağıtıyor. Polatlı Erikli Su ise bu kampanyaya ramazan ayı boyunca su sipariş veren herkese pide ve damacana örtüsü vererek katkıda bulunuyor.

Daha iyi hizmet vermek için Pazar günleri de açık

Polatlı Erikli Su Firması Sahibi Çağlar Gülpınar konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Erikli Su tüm Türkiye’de bu güne kadar ses getiren birçok reklam kampanyası düzenleyerek isminin gerektirdiği sorumlulukları layığı ile yerine getiren büyük bir firma. Son olarak Türkiye’de Erikli su siparişi veren kişiler arasında düzenleyeceği bir çekiliş ile bir adet Mercedes GLA ve 100 adet İphone 8 cep telefonunu vatandaşlara dağıtıyor. Biz de Polatlı Erikli Su firması olarak bu denli büyük reklam kampanyasına Ramazan ayı boyunca Pide ve damacana örtüsü armağan katkılarımızla destek olmak istedik. Pidelerimiz Altın Ekmek kalite güvencesiyle imal edilip halka sunulacaktır. Ayrıca evinde ya da iş yerinde Erikli Su dışında su kullananlar bizi tercih ederlerse damacana ücreti ödemeden sadece su ücreti ödeyerek bize abone olabilirler. Erikli Su olarak ilk 8 Damacana suyu 8 lira ücretle halkımızın hizmetine sunuyoruz. Ramazan ayı boyunca da halkımıza daha iyi hizmet vermek için Pazar günleri de açık olacağız. Tüm Polatlı halkına hayırlı ramazanlar diliyorum.”dedi.