Ana sayfa GÜNDEM Öztürk ve Durukan’dan Gündeme Dair Değerlendirmeler

Öztürk ve Durukan’dan Gündeme Dair Değerlendirmeler

1145
0

İmza Kampanyasına Yoğun İlgi

İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili aday adayı Yetkin Öztürk ve İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen basın toplantısı ile gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili aday adayı Yetkin Öztürk ve İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen basın toplantısı ile gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Öztürk, ‘’ Genel Başkanımız için verilen imza 300 bini aştı ‘’

Basın toplantısında ilk sözü alan İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, dün itibari ile sona eren imza kampanyası ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Durukan, Türkiye Genelinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 300 bini aşkın imzanın toplandığını, Polatlı’da da kampanyaya çok yoğun bir teveccüh gösterildiğini belirtti. Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleştirdiklerini ve 4 irtibat bürosunun da hizmete gireceğini ifade eden Durukan, seçim çalışmalarının merkez ve çevre mahallelerde hız kesmeden devam ettiğini sözlerine ekledi.

Öztürk,’’ Kampanyaya imza verenlerin cesareti, demokrasiye inançları bizleri mutlu etti.’’

İYİ Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili aday adayı Yetkin Öztürk, ‘’ İmza kampanyasına Polatlı’dan çok yoğun bir katılım oldu. Demokrat Parti İlçe Başkanı Erkut Kubat da imza kampanyamıza katkı sağladı, biliyorsunuz Demokrat Parti, partimiz listelerinden girecek… Kampanyaya imza verenlerin cesareti, demokrasiye inançları bizleri mutlu etti. Milleti tehdit ederseniz, millet bir günde 100 bin imzayı toplar. 6. günde de 550 bini geçer. ‘’ dedi.

Öztürk, aday adayları konusunda Polatlı’da resmi 6 aday adayı olduğunu ifade ederek, ‘’ Bu isimler, kurucu ilçe başkanı olarak şahsım Yetkin Öztürk, yönetim kurulu üyemiz Kutsal Özberk, Nihat Babaözü, Sevginaz Hamevioğlu, Fikri Atak, İrem Yücel’dir. Tüm aday adayları olarak 14 Mayıs’ta  Ankara İl Başkanlığının düzenleyeceği bir kaynaşma yemeği ile bir araya geleceğiz. Genel Merkez’de 2 bin 500 aday adayı müracaatı bulunuyor. Bu da 6 aylık bir Parti’nin başarısı anlamında için çok önemli bir göstergedir. ‘’ diyen Öztürk, bugün 4 seçim irtibat bürosunun da açılışını gerçekleştireceklerini sözlerine eklerken, Zafer Mahallesi seçim irtibat bürosunun brandalarının yırtıldığını ifade etti.

Basın toplantısının sonunda2010 yılında kurucusu olduğu ve yazı işleri müdürlüğünü yaptığı Ayrıntı gazetesinde kendisi ile ilgili geçtiğimiz gün yayınlanan ilanı eleştirdi.