Ana sayfa GÜNDEM Anaokulu minikleri mezun oldu

Anaokulu minikleri mezun oldu

871
0

Şehit Cüneyt Sertel  Anaokulu Mezuniyet Töreni Programı, geçtiğimiz gün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İlkokulu konferans salonunda yapıldı.

Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve eşi Aysel Tunçer, Şehit Cüneyt Sertel’in eşi Serap Sertel, çocukları Zeynep ve Ceren Sertel, Şehit Cüneyt Sertel  Anaokulu Mezuniyet Töreni Programına katıldı. Gerçekleştirilen programa ayrıca veliler tarafından yoğun ilgi gösterildi. Minik öğrencilerin heyecanlarına ortak olan Kaymakam Tunçer, öğrencilerin gerçekleştirdiği  programı ilgiyle izleyerek program sonunda öğrencilere mezuniyet diplomalarını ve madalyalarını takdim etti. Programda emeği geçen okul idarecilerine ve öğretmenlerine ayrıca teşekkür edilerek başarı dileklerinde bulundu.

“Şehidimiz Cüneyt Sertel’e tekrar Allah rahmet eylesin”

Ayrıca şehit eşi Serap Sertel ve çocukları Zeynep ve Ceren Sertel ile ilgilenen Kaymakam Tunçer “Şehidimiz Cüneyt Sertel’e tekrar Allah rahmet eylesin. Bizim vatanımızın birliği için dirliği için şehit olmuştur. Şehit Cüneyt Sertel’in ailesi bize emanettir ve bizim ailemizin bir parçasıdır. Sizler bugün burada bu güzel okulda okuyorsunuz. Hepiniz birer Cüneyt Sertel’siniz. Ben sizlere de başarılar diliyorum ama şehidimizin ailesi hiçbir zaman yalnız bırakmayın çünkü onlar sizin de ailenizdir. Sizden özellikle bunu rica ediyorum.”diyerek şehit ailesinin her zaman yanında olduğunu belirtti. Okul Müdiresi Hatice Kaval ve öğretmenleri ise Kaymakam Tunçer ve eşi Aysel Tunçer’e minik öğrencilerin bu anlamlı günlerinde yanında olarak onları çok mutlu ettiklerini ifade ederek gerçekleştirilen katılımdan dolayı kendilerine teşekkür dileklerinde bulundular.