Ana sayfa GÜNDEM Tecrübeli Teknik Direktör, 1926 Polatlı Belediyespor’da

Tecrübeli Teknik Direktör, 1926 Polatlı Belediyespor’da

1697
0

Mesut Üretir, 1926 Polatlı Belediyespor’da…

3 Yılda 3 şampiyonluk parolasıyla iki yıl önce kurulan ve ilk iki yılda hedefine ulaşarak BAL (Bölgesel Amatör Lig)’a çıkan 1926 Polatlı Belediyespor Tecrübeli Teknik Direktör Mesut Üretir ile anlaşma imzaladı.

2 yıllık sözleşme imzalayan Teknik Direktör Mesut Üretir takımın teknik kadrosunu da değiştirdi.Geçen yılki teknik kadrodan Yardımcı Antrenör Oğuzhan Arslan ve Masör Efe Özcan ile sözleşme uzatan kulüp yöneticileri Teknik Adam Üretir’in talebi ile Yardımcı Teknik Direktör Bekir Çar,Kaleci Antrenörü Taner Kayakıran ve Mehmet Gürsoy ile sözleşme imzaladı.

Hedef BAL’da Şampiyonluk…

Sözleşme imza töreninden sonra açıklama yapan Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş ‘’ Hedeflerimize adım adım ulaşıyoruz.İlk iki yıl için büyük başarı elde edip  yeni bir takım kurarak şampiyonluklar elde ettik.Çok şükür BAL ligine yükseldik. Artık son virajdayız ve bu seferki hedefimiz 3. Lige yükselerek ilçemizin yıllardır süren profosyonel lig  hasretini  sona erdirmek olacak.İlk olarak bu lige yakışacak olan Polatlı’nın çocuğu Mesut Hocamızla sözleşme imzaladık.Kendisi bizi kırmayarak teklifler olmasına rağmen fedakarlık gösterdi.Bu açıdan kendisine teşekkür ediyorum.Yeni dönemde takım içerisindeki teknik anlamda tüm yetki Mesut Hocamız da olacaktır. Transferleri ise vakit kaybetmeden bir an önce başlatacağız Şimdiden ilçemize ve takımımıza hayırlı olsun.Yeni sezonda hocamızla birlikte bize yakışır ahlaklı futbolcuları transfer ederek Fair Play çerçevesinde şampiyon olacak takım kuracağız.Ayrıca Mürsel Başkanımızın da direktifleriyle en kısa zamanda ilçemize bir spor tesisi kazandırılacak. En büyük teşekkürü ise bu takımın kurulmasına destek olan Mürsel Yıldızkaya haketmektedir.Kendisi büyük fedakarlıklar gösterdi.12 Mayıs’ta Cumhuriyet Meydanında düzenleyeceğimiz Şampiyonluk kutlamalarımıza tüm taraftarlarımızı davet ediyorum.’’ Dedi.