Ana sayfa GÜNDEM Pilav Bahane Eskimeyen Dostluklar Şahane

Pilav Bahane Eskimeyen Dostluklar Şahane

1082
0

Polatlı Lisesi Mezunlar Buluşması Bugün 12.00’de Okul Bahçesinde

Çeşitli etkinliklerle sık sık bir araya gelen Polatlı Lisesi mezunları, bugün saat 12.00’de Polatlı Lisesi, yeni adıyla Peyami Safa Lisesi bahçesinde  buluşarak hasret giderecekler. Temelli gölüne giderek burada pilav günü düzenleyecek olan mezunlar, birlik ve beraberliklerini pekiştirecekler.

Polatlı Lisesi Mezunları, geçen yıl ki buluşma etkinliği ile , hasret gidermişler ve bu yıl da aynı etkinliği tekrarlamanın sözünü vermişlerdi. Mezunlar bugün saat 12.00’de Polatlı Lisesi, şimdiki adıyla Peyami Safa Anadolu Lisesi önünde buluşacaklar. Her yıl olduğu gibi Polatlı Lisesinde eski sınıflarını dolaşacak mezunlar, eski günleri yâd edecekler. Daha sonra Temelli gölüne giden grup burada pilav günü düzenleyerek birlik ve beraberliklerini pekiştirecekler.

Pınar Tekeli Pekmez, Kaşif Çetin ve Güven Hafızoğlu önderliğinde gerçekleşen geçen yılki buluşmada, Ahmet Cevat Oğuz’un ikramı olan pilavlar afiyetle yenilirken buluşmaya dönemin okul müdürü Erdoğan Parlak da katılım sağlamıştı. Yaklaşık 75 kişinin katıldığı toplantıda, “Eski Dostlar” şarkısı hep bir ağızdan söylenmiş, mezunlar, bu yıl tekrar buluşmak üzere sözleşerek ayrılmışlardı.