Ana sayfa GÜNDEM Tanrıdağ Türkçüler Derneği’nden Anlamlı Etkinlik

Tanrıdağ Türkçüler Derneği’nden Anlamlı Etkinlik

644
0

Amaçlarını  Türklüğe ve Türk Milletine hizmet etmek olarak belirten,  herhangi bir siyasi kimlik taşımadan, Polatlı gençliğinin şuurlu ve bilinçli bir gençlik olmaları beklentisi dahilinde sosyal ve kültürel anlamda çalışmalar gerçekleştiren Tanrıdağ Türkçüler Derneği Polatlı Şubesi üyeleri  Cumhuriyet Meydanında stand açarak, etkinlik düzenledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dün Cumhuriyet Meydanı’nda açtıkları standta çocuklara Türk Bayrağı ve şekerlemeler dağıtan  Tanrıdağ Türkçüler Derneği Polatlı Şubesi ‘nin genç üyeleri,  gençler için hazırladıkları anlamlı hediyelik eşyaları da stantlarında sergiledi.

Tanrıdağ Türkçüler Derneği Polatlı Şubesi üyeleri , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi özel ve anlamlı bir günde tertip ettikleri bu etkinlikle Polatlı’lı çocukların 23 Nisan coşkularını paylaştı. Cumhuriyeti Türk Milleti’ne, bu anlamlı günü de Türk çocuklarına armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü dua,şükran ve saygıyla anarak, bu uğurda can veren tüm şehitlerimizin de ruhları şad olsun temennilerinde bulundu.