Ana sayfa GÜNDEM CHP’den, İlçe Ekonomisine Yön Veren Başkanlara Ziyaret

CHP’den, İlçe Ekonomisine Yön Veren Başkanlara Ziyaret

418
0
PAYLAŞ

CHP Polatlı İlçe Örgütü, Başkan Selami OVACIK  ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Canan Türker, Gençlik Kolları Başkanı Aytaç Ateş eşliğinde, Polatlı Ekonomisine yön veren Polatlı Ticaret Odası ve Polatlı Ticaret Borsası başkanları Ulvi Sakarya ve Yahya Toplu’yu makamlarında ziyaret etti.

CHP Polatlı İlçe Örgütü, Başkan Selami OVACIK  ve yönetim kurulu üyeleri, Polatlı Ekonomisine yön veren Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu’ yu makamlarında ziyaret etti.

Ovacık ve ekibinden PTB Başkanı Toplu’ ya ” Hayırlı Olsun” Ziyareti

Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık ve Yönetim kurulu ilk olarak Polatlı Ticaret Odası Başkanı Yahya Toplu’ yu makamında ziyaret etti. Ovacık ve yönetimi, Başkan Yahya Toplu’ ya yeni dönemleri için ” Hayırlı Olsun ” dileklerini iletti. Ovacık, ”Polatlı Ticaret Borsası’nı bölgesinde ve ülke genelinde örnek ve söz sahibi borsalardan biri haline getiren Başkan Yahya Toplu ve ekibine yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. Yeni dönemde yeni hedefler doğrultusunda sayın başkanımız ve ekibi Polatlı Ticaret Borsamızın başarı ivmesini daha yukarılara taşıyarak Polatlı’yı gururlandırmaya devam edeceklerdir.” dedi.

Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, Polatlı Ticaret Borsasında üretici ve tüccarın kazançlarını önceleyen ve önemseyen bir anlayışla hizmete devam ettiklerini belirterek yeni dönemde de kurumsal vizyonlarını büyüterek ve geliştirerek Polatlı’ ya hizmete devam edeceklerini ifade etti. Toplu, 24 Haziran Erken seçim tarihini değerlendirerek ” Milletimiz için hayırlı olsun. ” dileğinde bulundu.

Ovacık ve ekibinden PTO Başkanı Sakarya’ ya ” Yeni Dönemde Başarılar” Temennisi

Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık ve Yönetim Kurulu’nun ikinci adresi Polatlı Ticaret Odası oldu. Başkan Ulvi Sakarya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ülke gündemine de değindi. ” Ülke olarak 24 Haziran 2018 olarak tarihi belirlenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimi’ nin milletimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyorum. ” diyerek Ovacık ve ekibine seçim süreci için başarı temennilerini iletti.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selami Ovacık, ” Başkan Ulvi Sakarya ve yönetim kuruluna yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. Polatlı ortak paydasında tüm çalışmalara şimdiye kadr destek verdiğimiz gibi bundan sonrasında da destek vermeye devam edeceğiz. Ülke gündeminde Erken Seçim var malumunuz… 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimi ve 2019’da Yerel Seçim için, seçim  sathında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Milletimizle beraber milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber: Sevim Işık