Ana sayfa GÜNDEM Başkanlık koltuğuna minik Ceylin oturdu

Başkanlık koltuğuna minik Ceylin oturdu

860
0

23 Nisan Dolayısıyla Başkanlık Koltuğuna Minik Ceylin Oturdu

Polatlı Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Talay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile başkanlık makamını Beylikköprü Şehit Yüzbaşı Nazmi Elmas Ortaokulu öğrencisi Ceylin Yaşar’a teslim etti.

Beylikköprü Şehit Yüzbaşı Nazmi Elmas Ortaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Polatlı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Talay’ın koltuğuna temsilen Ceylin Yaşar oturdu. Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Talay ziyarette; “Çocuklarımız bizler için çok değerli. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum.” Cümlelerine yer verdi.

“Büyük bir mutluluk ve gurur yaşıyorum”

Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Talay’ın yerine makama oturan Ceylin Yaşar “Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum, büyük bir mutluluk ve gurur yaşıyorum. Çünkü ilçemizdeki çocukları temsil ediyorum.” Şeklinde konuştu. Yaşar başkanlık süresince müdürlükleri arayarak arkadaşlarının taleplerinin yerine getirilmesi talimatlarını verdi.

Haber: Sinem Kopar