Ana sayfa GÜNDEM  Polatlı, su parkıyla buluşuyor!

 Polatlı, su parkıyla buluşuyor!

1536
0
PAYLAŞ

Aqua Park Açılışa Gün Sayıyor ‘Polatlı Suyla Buluşuyor’

Göreve geldiği günden bu yana tamamlayarak hizmete açtığı projeler ile Polatlı’ya değer katan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Aqua Park projesi ile şehre bir ilki daha yaşatacak.

Polatlılıları bu yaz suyla buluşturacak olan ve 7000 metrekare alan üzerine inşa edilen İç Anadolu’nun en büyük Aqua Parkının içerisinde; bay ve bayan ayrı olmak üzere 600 metrekare boyutunda iki adet havuz, 200 metrekare çocuk havuzu, 8 adet kaydırak, kafeteryalar, duşlar, soyunma odaları, dezenfeksiyon alanları, engellilere uygun rampalar, asansörler, otopark ve özel etkinlik alanları bulunuyor. Polatlı’da bir ilki temsil eden dev proje; çevre il ve ilçelerden gelen misafirlere de ev sahipliği yapacak.

Başkan Yıldızkaya; “Dev Projelerimiz İle Üretmeye Çalışmaya Ve Şehrimize Değer Katmaya Devam Ediyoruz”

Şehrin dört bir tarafında hizmete açtıkları projeler ile Polatlı’ya değer kattıklarını, açılışa gün sayan Üçpınar Aqua Park ile Polatlı’nın bir ilki daha yaşayacağını söyleyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Polatlı’da değişim başlıyor diyerek yola çıktığımız günden bu yana, şehrimizin dört bir yanında verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yeni dev projelerimiz kapsamında; şehrimizde bir ilke daha imza atarak İç Anadolu’nun en büyük Aqua Parkı’nı önümüzdeki günlerde değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle hep beraber dev projelerimiz ile üretmeye, çalışmaya ve şehrimize değer katmaya devam edeceğiz. Aqua Parkımızın Polatlımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.