Ana sayfa GÜNDEM PTB Heyeti, Hisarcıklıoğlu’nun Konuğu Oldu

PTB Heyeti, Hisarcıklıoğlu’nun Konuğu Oldu

330
0
PAYLAŞ

Hisarcıklıoğlu, Polatlı Ticaret Borsasını Ağırladı

Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun konuğu oldu.

Polatlı Ticaret Borsası, genel kurul sürecini tamamlamasının ardından TOBB’a ziyaret düzenledi. Polatlı Ticaret Borsasında geçtiğimiz haftalarda yapılan seçimlerle güven tazeleyen Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Toplu: “İnşallah TOBB genel kurulunu bir düğün edasıyla bitiririz”

Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu ve Haymana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özkan, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​ Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu, ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu üyesiyim. Bölgemizde seçimler tamamlandı. Türkiye genelinde de oda borsaların büyük bölümü seçimlerini tamamladı. Mayıs ayında inşallah TOBB genel kurulunu bir düğün edasıyla bitiririz” dedi.

“Başarılarının devamını diliyoruz”

Hisarcıklıoğlu’nun liderliğinde ve önderliğinde TOBB’da daha yapılacak çok işler olduğunu vurgulayan Yahya Toplu, “Biliyorsunuz TOBB her zaman Türk özel sektörüne öncülük yapmış bir kurumdur. Son zamanlarda da işte en yakın zamanda da Nefes Kredisi ile bizim üyelerimize, esnafımıza, tüccarımıza büyük bir nefes kazandırmıştır. Sayın Başkanın ben yapmış olduğu hizmetleri burada ifade etmeye kalksam saatler sürer. Ben kendisiyle de yakinen de çalıştığım için yurtiçi yurtdışı Türk özel sektörüne yaptığı katkılar saymakla bitmez. Allah başımızdan eksik etmesin. Başarılarının devamını diliyoruz. Şu anda bize düşen Sayın Başkana destek verip, TOBB’u daha yüksek seviyelere taşımaktır. Memleketimize, milletimize, TOBB’a hayırlı olsun diliyorum” şeklinde konuştu. HTO Başkanı Ercan Özkan da “Bu yeni dönem TOBB ve ilçemize ve illerimizdeki bütün odalara hayırlı olsun diyorum. İnşallah bu dönem daha başarılı daha çalışkan bir grupla çalışacağız hep beraber. Rifat Başkanla inşallah bu dönem tekrar beraber olmak istiyoruz. Canı gönülden bütün arkadaşlarla beraber yanındayız” ifadelerini kullandı.