Ana sayfa GÜNDEM Şampiyon Gençlerden Kaymakam Tunçer’e Ziyaret

Şampiyon Gençlerden Kaymakam Tunçer’e Ziyaret

842
0

Ankara Şampiyonu Bilardocu Liseliler Kaymakam Tunçer’i Ziyaret Etti

Ankara Liselerarası Amerikan 8 Top Cepli Bilardo Şampiyonasında Şampiyon olan Beştepe Kız Meslek Lisesi ve İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Bilardo Federasyonu Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ortak protokolü ile Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Okul Spor Faaliyetleri kapsamına alınan ve Şube Müdürlüğünce organize edilen, 2,3 ve 4 Nisan’da Ankara’ da düzenlenen, Ankara Okul Spor Faaliyetleri İl Gençler 8 top (cepli) Bilardo Şampiyonasında, Genç Kızlar kategorisinde şampiyon olan  Polatlı Beştepe Anadolu Kız Meslek Lisesi, Genç Erkekler kategorisinde şampiyon olan  Polatlı İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri Kupa ve madalyaları ile birlikte Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’ i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili  Yusuf Uymaz, Müdürü Ali Özen, Beştepe Anadolu Kız Meslek Lisesi Müdürü Devlet Kuş, Beden Eğitimi öğretmenleri Meral Yüksekdağ ve Sadi Kuyrukçu ile Türkiye Bilardo Federasyonu Okul Sporları Koordinatörü Mehmet Işık da hazır bulundu.

Şampiyonaya hazırlık süreci hakkında bilgiler veren  Işık, şampiyonada dereceye giren sporcuların, 4-6 Mayıs 2018’de Sinop’ta yapılacak Türkiye Bölge Şampiyonasına katılacaklarını da ifade etti.

Tunçer, ” Spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği sunmaya devam edeceğiz. ”

Kaymakam Tunçer başarılı lise öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerinin bundan sonra da spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği sunmaya devam edeceklerini ifade etti. Öğrencilere ve öğretmenlerine de tebrik ve teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.