Ana sayfa GÜNDEM Üçpınar Mahallesine Kır Düğün Salonu

Üçpınar Mahallesine Kır Düğün Salonu

1435
0
PAYLAŞ

Polatlı Belediyesi Kır Düğün Salonları Projesi İçin Start Verdi

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın 2018 yılı projeleri kapsamında Üçpınar’da yapılacak olan iki adet açık, iki adet kapalı Kır Düğün Salonu’nun ihale süreci tamamlandı.

Önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan Polatlı’nın en büyük Kır Düğün Salonu projesi 18.000 m2 alan üzerine inşa edilecek. Şehrin düğün salonu ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak olan Kır Düğün Salonu’nun içerisinde; iki adet açık düğün salonu, iki adet kapalı düğün salonu, otopark, mescit ve çocuklara özel oyun alanları bulunacak. Yaz aylarında Polatlılı vatandaşlardan büyük ilgi gören Üçpınar Mesire Alanı’nın karşısına yapılacak olan Kır Düğün Salonu; Selçuklu mimarisinin izlerini taşıyacak. Önümüzdeki günlerde hafriyat çalışmalarına başlanacak olan Düğün Salonu projesinin kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Başkan Yıldızkaya ; “Polatlımıza Hayırlı, Uğurlu Olsun”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ihale süreci tamamlanan Kır Düğün Salonu projesine dair yaptığı açıklamada; “Polatlımızın ihtiyacı olan Kır Düğün Salonu projemizin ihale sürecini tamamladık. Selçuklu mimarisi ile tasarladığımız projenin içerisinde; iki adet açık düğün salonu, iki adet kapalı düğün salonu, otopark, mescit ve çocuklara özel oyun alanları bulunacak. Hemşehrilerimizin en özel günlerine ev sahipliği yapacak olan Kır Düğün Salonumuzun yapımına önümüzdeki günlerde başlayacağız. Şehrimize hayırlı, uğurlu olsun.” Cümlelerine yer verdi.