Ana sayfa GÜNDEM TESKOMB’dan Mehmetçiğe Moral Desteği

TESKOMB’dan Mehmetçiğe Moral Desteği

980
0

Başkan Kıymaz, Mehmetçiğe moral vermek için Hatay’a gidiyor

Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve TESKOMB İç Anadolu Bölge Birliği Yöneticisi Ertuğrul Kıymaz, Zeytin Dalı Harekatında kahramanca savaşan Mehmetçiklere moral desteği vermek amacıyla Polatlı esnafını temsilen Hatay’a gidiyor.

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Başkanı Abdulkadir Akgül öncülüğünde Türkiye geneli tüm kooperatif başkanları ve yöneticileri Mehmetçiğimize destek ve moral için 14 Mart Çarşamba günü Hatay’da bir araya geliyor.  Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı ve İç Anadolu bölge birliği yöneticisi Ertuğrul Kıymaz da Polatlı esnafını temsilen yönetimi ile beraber programa katılacağını duyurdu.

Kıymaz: “Milletimizin korkusuz kahramanları yanı başımızdaki terör tehdidinin kökünü kurutacaktır”

Gümrük ve ticaret bakanı Bülent Tüfenkçi ve TESKOMB Genel başkanı Abdulkadir Akgül himayelerinde Çarşamba günü saat 11’de Hatay Valiliği ziyareti ile başlayacak ve Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan Toplam 10 Bin yöneticinin Hatay Reyhanlı askeri noktasını ziyaret ederek Mehmetçiğe moral verecek. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına destek vermek ve askerimize moral vermek için yapılacak programa yönelik açıklamalarda bulunan Başkan Ertuğrul Kıymaz; “Ülkemiz yurt içinde terörle nasıl mücadele ediyorsa, yurt dışında da bu mücadeleye devam edecektir. Sınırlarımızın güvenliğini korumak bizim hakkımızdır. Ülkemiz kendi güvenliğini sağlamak için her türlü önlemi almaya devam edecektir. Zeytin Dalı Operasyonu ile milletimizin korkusuz kahramanları yanı başımızdaki terör tehdidinin kökünü kurutacaktır. Allah ordumuzu muvaffak etsin, gazamız mübarek olsun ve bu kapsamda da TESKOMB Genel başkanımız Sayın Milletvekili Abdulkadir Akgül beye bizleri böyle bir günde bu programı düzenleyerek bir araya topladığı için de esnafım adına teşekkür ediyorum.” dedi.