Ana sayfa GÜNDEM Güvenlik kuvvetleri 24 saat görevde

Güvenlik kuvvetleri 24 saat görevde

852
0

Kaymakam Tunçer, güvenlik noktalarını inceledi

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, geçtiğimiz gün güvenlik uygulama noktalarına giderek buradaki çalışmalar hakkında incelemeler bulundu.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım ve İlçe Jandarma Komutanı Aydın Bacak ile birlikte Karapınar Mahallesi E-90 yolu üzeri, Polatlı girişi Karayolları Genel Müdürlüğü ve Şentepe Mahallesi Mevlana Caddesi üzerinde bulunan güvenlik uygulama noktalarında incelemelerde bulundu. İlçede huzur ve güvenliğin sağlanması amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Kaymakam Tunçer’e bu incelemelere eşlik etti. Durdurulan araçlarda ve sürücülerde arama yapan ekipler; kamu düzeninin korunması, emniyet ve asayişin sağlanması, vatandaşın rahat ve huzurlu şekilde yaşayabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını ve bu düzenin korunması için her zaman görevlerinde hazır bulunduklarını belirttiler.

İnceleme ve denetimler artacak

Kaymakam Tunçer, bu noktalarda görevli tüm personel ile birebir sohbet ederek genel bilgiler elde etti. Ayrıca personelin talepleri ve ihtiyaçları olup olmadığını sorarak onların yanında bulunduğunu sözleriyle bir kez daha ifade etti. Güvenlik kuvvetlerimizin vatandaşın huzur ve güvenliğinin sağlanması için 24 saat görevde bulunduğunu belirten Tunçer, tüm hava koşullarına rağmen görevini titizlikle yapan ekibin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla inceleme ve denetimlerin artacağını da ayrıca belirtti. İnceleme sırasında araç sürücüleri ve yolcularla sohbet eden Tunçer, yapılan bu güvenlik çalışmalarının memnuniyetle karşılandığını görme fırsatını elde etti. Kaymakam Tunçer, her zaman vatandaşın yanında olduğunu belirterek vatandaşlara en güzel hizmetini sunacaklarını ve hizmeti sağlayan güvenlik birimlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.