Ana sayfa GÜNDEM Haymanalılar ziyaret turunda

Haymanalılar ziyaret turunda

675
0

Polatlı Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği; geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın ardından nezaket ziyaretlerine devam ediyor.

Polatlı Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Eşref Yücel ve Yönetimi, dün ilçemizdeki pek çok kurum ve kuruluşa ziyarette bulundu. Bu kapsamda dün; Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ve Yönetimi, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, Polatlı Berberler Odası Başkanı Mesut Bastı, MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör ve Yönetimi, Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur, Polatlı Ülkü Ocakları, Polatlı Sobacılar Odası Başkanı Cabbar Çepur, LEDUN Derneği Başkanı Fatma Onaran, Polatlı Terziler Odası Başkanı Ali Aydın, Polatlı Çorumlular Derneği Başkanı Erdoğan Akdeniz ve yönetimi ziyaret edildi. Başkanlar, Yücel ve ekibine ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Çelik; “Haymana Ve Polatlı İki Kardeş Şehirdir”

Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Eşref Yücel ve yönetimi Polatlı Kent Konseyini ziyaret etti. Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ziyaretten dolayı Dernek Başkanı Eşref Yücel ve yönetimine teşekkür etti. Sohbet havası içerisinde geçen ziyarette Polatlı ve Haymana’nın sorunlarına dair fikir alışverişinde bulunuldu. Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “Polatlı Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanlığı görevini devralan Eşref Yücel ve Yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kültürel ve sosyal açıdan iç içe geçmiş ve ayrılmaz bir bütün olan Polatlı ve Haymana yüzyıllardır iki kardeş şehirdir. Kent Konseyi olarak Polatlımızda Haymanalılar Derneğimizle birlikte ortak projeler gerçekleştireceğiz. Eşref Yücel ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi. Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Eşref Yücel ise Polatlı’daki sivil toplum kuruluşlarının Haymana ve Polatlı için önemine değindi ve teşekkür etti, Yücel ayrıca konuşmasında şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi. Polatlı Ülkü Ocakları ziyaretinde ise Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinden Hakan Üstün, Ülkü Ocaklarına temsilci olarak atandı.

Haymanalılar Gençlik Gücü Maçında

Başkan Yücel ve ekibi, ziyaretlerin ardından Polatlı Gençlik Gücü Spor – Esnafspor maçını izledi. Aynı zamanda Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Polatlı Gençlik Gücü Spor Başkanı Mustafa Gündoğan, desteklerinden ötürü Yücel ve beraberindekilere teşekkür etti.