Ana sayfa GÜNDEM Ak Gençlerden Karne Sürprizi

Ak Gençlerden Karne Sürprizi

924
0

Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emrah Ünal ve Yönetimi, dün ilçemiz Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda çocuklara karne hediyeleri verdi.

Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulu öğrencilerine dün karne dağıtımı sonrasında, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Yönetimince çeşitli hediyeler verildi.

İlçemiz Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulu Öğrencilerine Karne sonrası sürpriz Hediyeler ile ziyaret edip Çocukları Sevindiren Ak Parti Polatlı Gençlik Kolları Başkanı Emrah Ünal ve Yönetimince yapılan açıklamada; “Bizlerin ve Ülkemizin geleceği açısından Büyük önem taşıyan Minik kardeşlerimizi mutlu edebildiysek ne Mutlu bizlere. İnşallah Bu Genç nesil Yarının umudu, Yarının Ümidi ve Geleceğimizin Teminatı olacaktır. Bizler Üzerimize Düşeni Çocuklarımız İçin yaptığımız Sürece Bu Çocuklar Büyüyecek ve Her biri Yarın Bir gün Çeşitli branşlarda görev alacak ve vatana, Millete faydalı birer birey olacaktır. Ben Büyün Karne alan kardeşlerime İyi bir Yarı Yıl tatili diliyor, Öğrenim Hayatları sürecince Başarılar Diliyorum.”denildi.